europraca • Bułgaria

Pomocne strony


Pomogą ci

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sofii
Wyjeżdżasz do  Bułgarii? Tutaj znajdziesz  niezbędne informacje ułatwiające poruszanie się po tym kraju: Twoje prawa, zasady legalnego wjazdu i pobytu w Bułgarii.

Bułgarska Agencja Pracy
Podstawowe informacje i porady przeznaczone dla osób poszukujących pracy. Znajdziesz tu niezbędne kontakty, dokumenty i formularze do podjęcia pracy.

Bułgarski Portal Ekonomiczny
Portal, na którym znajdziesz różne przydatne informacje ekonomiczne, newsy i aktualności, listy interesujących kursów, szkoleń i praktyk dla dorosłych. Dowiesz się, jak odnaleźć się w świecie biznesu.

ToroGroup
Strona przeznaczona dla osób pracujących lub prowadzących firmę. Znajdziesz tu przydatne linki, informacje i wskazówki na temat rozwijania własnej działalności, kariery, zarządzania i budowania relacji między pracownikami.

Znajdź pracę

Jobtiger
Wyszukiwarka przeznaczona dla osób, poszukujących pracy w Bułgarii. Tutaj dowiesz się, jak wypełnić formularz CV do podań o pracę. Zaaplikuj i zdobądź wymarzoną posadę.

Rabota
Studiujesz lub jesteś po studiach? Zapoznaj się z ofertami pracy w Bułgarii przeznaczonymi dla osób z zagranicy. Dowiedz się, jak napisać dobre CV i złożyć podanie o pracę.

Zaplata
Szeroka oferta stanowisk pracy w firmach, agencjach i zakładach. Codziennie aktualizowana  lista ofert w różnych miejscach pracy.

Jobs-BG
Znajdziesz tutaj ciekawe oferty pracy, porady w pisaniu CV i listu motywacyjnego. Otrzymasz też przydatne wskazówki, które mogą pomóc w ubieganiu się o stanowisko.

Własna działalność

Agencja ds. rejestracji firm
Dowiedz się, jak poczynić pierwsze kroki w celu założenia własnej działalności gospodarczej. Zarejestruj firmę i czerp z niej zyski.

AIMS
Na tej stronie znajdziesz bazy informacji, porady, wskazówki i formularze, które ułatwią Ci planowanie kariery i stawianie pierwszych kroków na ścieżce własnej działalności. Dowiesz się też, jakie jest zainteresowanie w poszczególnych branżach zawodowych.

Staże i praktyki

Pendl & Piswanger
Strona przeznaczona zarówno dla osób poszukujących możliwości dalszego kształcenia po studiach, jak i dla tych, którzy chcą nabyć kompetencji w wykonywanym zawodzie. Znajdziesz tutaj wskazówki, porady, interesujące szkolenia z zakresu organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Niepowtarzalna szansa na rozwój osobisty.

Synectica
Firma doradcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie rekrutacji, motywacji i rozwoju pracowników przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych.

Resource Centre Foundation
Seminaria i szkolenia w zakresie planowania strategicznego, zarządzania projektami, monitorowania i oceny projektów, przywództwa i zarządzania.

Au pair

Znajdź swoją Au Pair
Strona przeznaczona zarówno dla tych, którzy szukają pracy jako niania, opiekun dla osób starszych, jak i dla tych, poszukujących osób wykwalifikowanych w zawodzie au pair.

GreatAuPair
Portal oferuje zaawansowane narzędzia, umożliwiające wygodne i bezpieczne  poszukiwanie AuPair. Dołącz i pochwal się swoimi umiejętnościami, a może ktoś zadzwoni właśnie do Ciebie.

#europraca #bulgaria

Data utworzenia:

stopka strony