europraca • Chorwacja

Pomocne strony


Pomogą Ci

Ambasada Rzeczypospolitej w Zagrzebiu
Strona, na której znajdziesz aktualności i informacje na temat uzyskania pomocy konsularnej, przydatne wskazówki dla podróżujących i tych, którzy planują osiedlić się w Chorwacji.

Ambasada Republiki Chorwacji w Rzeczypospolitej Polskiej
Jeśli jeszcze nie wyjechałeś z kraju, a chcesz zasięgnąć informacji, pored lub zapoznać się z aktualnościami, na tej stronie znajdziesz dużo sporo interesujących wiadomości.

Rząd Republiki Chorwacji
Strona głównej siedziby rządu, na której znajdziesz wiadomości z Chorwacji, aktualności polityczne, linki, dokumenty I formularze.

Rząd ds. Zatrudnienia
Strona głównej jednostki rządowej, która zajmuje się kwestią spraw zatrudnienia. Znajdziesz tu podstawowe informacje związane z sektorem gospodarczym Chorwacji.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Chorwacji
Strona dedykowana osobom, które planują wyjazd do Chorwacji i chcą się zorientować, jak wygląda kwestia formalna, na co należy zwrócić uwagę i jak zaplanować wyjazd.

Znajdź pracę

EasyExpat
Lista ofert w różnych sektorach gospodarki. Znajdziesz tu szczegółowe opisy zatrudnień wraz z wymaganymi kwalifikacjami.

HR
Chorwacki portal, na którym znajdziesz bazę ofert pracy skierowanych do osób z różnymi kwalifikacjami. Jest tam szeroka lista z różnych sektorów.

Learn4Good
Baza ofert pracy dla osób poszukujących zatrudnienia w Chorwacji. Możesz tu także zaaplikować swoje CV lub dodać własne ogłoszenie.

UpWork
Strona dedykowana osobom poszukującym zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki. Można tu znaleźć ciekawe ogłoszenia nawet w niepełnym wymiarze godzin, dodać własne CV.

Własna działalność

EXPAT
Chcesz otworzyć własny biznes? Nie bardzo wiesz, jak zacząć? Na tej stronie znajdziesz przydatne wskazówki oraz informacje i porady, jak zacząć, dokąd się udać i w jaki sposób przebiega rejestracja własnej firmy.

StartUp
Dlaczego warto rozpocząć własną działalność? Jakie przywileje czekają na osoby, które zakładają firmy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz na powyższej stronie.

DoingBusiness
Tutaj możesz poczytać o regulacjach i prawach związanych z zakładaniem własnej działalności. Dodatkowo znajdziesz tu przydatne wskazówki i informacje.

TotalCroatia
Portal informacyjny zawierający szczegółowe uregulowania dotyczące własnej działalności, spis zasad i wskazówki na temat zakładania firmy.

Staże i praktyki

GoOverseas
Baza ofert szkoleniowych i zawodowych dla osób z kwalifikacjami. Strona prezentuje oferty praktyk w Chorwacji z różnych sektorów gospodarki.

iAgora
Baza szkoleń zawodowych, które umożliwiają zwiększenie kompetencji. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować się na interesujące nas szkolenie.

Praca sezonowa

OneWorld365
Wyszukiwarka, na której pod względem różnych kryteriów można znaleźć formy zatrudnienia na wakacje lub sezon. Jest tu także oferta z Chorwacji.

Pasao
Baza ofert pracy sezonowej w różnych sektorach gospodarki wraz z opisem i terminarzem realizacji zleceń.

Burzarada
Strona internetowa, na której znajdziesz listę ofert zatrudnienia sezonowego w Chorwacji. Zatrudnienia dotyczą różnych form usług. Dodatkowo możesz zarejestrować własne CV lub dodać ogłoszenie.

Au pair

GreatAuPair
Znajdź swoją au pair do opieki nad dziećmi. Masz też możliwość zarejestrowania własnego CV w tej branży. Możesz pracować jako opiekun dla dzieci i osób starszych.

AuPair
Ogłoszenia au pair w Chorwacji. Jesli poszukujesz pracy jako opiekun dla dzieci lub osób starszych, możesz tu zarejestrować swoje ogłoszenie.

#europraca #chorwacja

Data utworzenia:

stopka strony