europraca • Estonia

Pomocne strony


Pomogą ci

Estońska sieć medycyny pracy
Obszerny przegląd i dostęp do wszelkich informacji związanych z medycyną pracy. Znajdziesz tu instytucje zajmujące się tymi sprawami, dostępne usługi i poznasz swoje prawa związane z warunkami w miejscu pracy. Krótka informacja także w języku angielskim.

Estońskie biuro ds. rynku pracy
Główna instytucja zajmująca się sprawami pracy. Znajdziesz tu wszystko o estońskim rynku pracy – ustawodawstwo, informacje publiczne, oferty pracy, testy, pozwolenia na pracę itp. Pomocna strona zarówno dla poszukujących pracy jak i pracodawców dająca statystyczny przegląd rynku pracy. Wersja estońska najbardziej wyczerpująca.

Estońskie biuro kwalifikacji
Dowiesz się wszystkiego o standardach kwalifikacji zawodowych i przeczytasz opisy wybranych zawodów.

Wizy i pozwolenia na pracę w Estonii
Jaki dokumenty są potrzebne by zamieszkać i podjąć prace w Estonii? Informacje znajdziesz tutaj, na stronie wydziału obywatelstwa i migracji.

Związki zawodowe w Estonii
Lista linków do wszystkich związków zawodowych i pracowniczych w Estonii, przydatne linki i informacje.  

Znajdź pracę

CV centre
Baza ofert pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. Zarejestruj się za free, wypełnij swoje CV i znajdź oferty przeznaczone właśnie dla Ciebie.

CV online
Wirtualne miejsce spotkań dla pracodawców i osób poszukujących pracy. Znajdziesz tu porady i wskazówki dotyczące rynku pracy. Zarejestruj swoje CV i znajdź wymarzoną pracę.

Pracuj w Estonii
Przejrzysta i łatwa w obsłudze baza ofert pracy. Znajdziesz tu podział na poszczególne kategorie i sektory usług, dzięki czemu przeszukiwanie jest wygodne.

Ariko Reserv
Strona prywatnej firmy świadczącej usługi rekrutacyjne. Znajdziesz tu praktyczne informacje o tym, jak funkcjonują rozmowy kwalifikacyjne, jak napisać CV, jak rozpocząć pierwszą pracę.

Hyppelaud
Baza dostępnych ofert pracy. Znajdziesz tu ciekawe i różne propozycje zatrudnienia z opisem wymagań i kwalifikacji.

Własna działalność

Urząd Podatków i Ceł
Na stronie znajdziesz potrzebne dokumenty i formularze uprawniające do rozpoczęcia własnej działalności.

Staże i praktyki

AIESEC
Znajdziesz tu ciekawe programy szkoleniowe i oferty staży przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. Dodatkowo praktykanci dzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z inicjatywą.

IAESTE
Grupa ta oferuje staże za granicą dla studentów i osób po studiach. Znajdziesz tu informacje na temat programu i przydatne wskazówki, jak aplikować z sukcesem.

Praktika Tallinaa
Znajdziesz tutaj listę ciekawych praktyk, w których możesz wziąć udział. Na stronie są także wszystkie potrzebne formularze i wymagane dokumenty, bo podjąć taką praktykę.

EstYES
Projekt skierowany do młodych ludzi, którego celem jest podniesienie aktywnego uczestnictwa młodych ludzi w kampaniach, projektach i podnoszenie ich świadomości problemów globalnych.

Praca sezonowa

Estońska Fundacja na rzecz natury
Martwisz się o naturę? Chciałbyś przyczynić się do jej ochrony? Fundacja organizuje workcampy w małych miejscowościach Estonii. Zostań aktywnym uczestnikiem i sprawdź, co możesz zrobić dla środowiska.

Malev
Letnie workcampy dla młodzieży organizowane przez miasto Tallin. Możesz tu zdobyć doświadczenie zawodowe, korzystać z wakacji i przy okazji zarobić. Na stronie znajdziesz informacje o warunkach, zasadach aplikacji i wiele innych.

Au pair

GreatAuPair
Szukasz au pair lub sam chcesz się zgłosić jako opiekun? GreatAuPair to bezpieczny i prosty sposób na znalezienie pracy opiekuna w języku estońskim. Wystarczy zarejestrować się na stronie.

Baza AuPair
Portal, na którym znajdziesz ogłoszenia pracy jako au pair, możesz też zgłosić swoją osobę poprzez rejestrację na stronie. Wyszukiwarka daje możliwość znalezienia kandydata na podstawie interesujących cech i kompetencji.

AuPair in America
Ciekawa i przejrzysta strona, na której znajdziesz ogłoszenia au pair osób z międzynarodowych wymian. Możesz też zostać osobą, która ugości przyjezdnych.

#europraca #estonia

Data utworzenia:

stopka strony