europraca • Litwa

Pomocne strony


Pomogą ci

Fundusz Ubezpieczeń Społecznych
Szukasz informacji o ubezpieczeniach społecznych na Litwie? Tutaj przeczytasz o swoim prawie do ubezpieczenia, gdy zachorujesz lub będziesz na urlopie macierzyńskim. Jeśli po prostu szukasz kogoś, kto wyjaśni ci co nieco, zajrzyj do sekcji kontaktowej. Na stronie znajdziesz także informacje prawne dla obcokrajowców.

Narodowe Centrum Zasobów Poradnictwa Zawodowego
Chociaż głównym celem centrum jest rozpowszechnianie informacji na temat mobilności i szkolenia zawodowego, to jednak jest to także bardzo kompletny portal z dużą ilością informacji na temat studiów na różnych poziomach i na pracy, na Litwie i za granicą

Urząd ds. Migracj  
Jeśli poszukujesz pracy lub zamierzasz uruchomić działalność na Litwie, powinieneś uzyskać zaświadczenie o prawie pobytu. Na stronie znajdziesz potrzebne informacje i dokumenty.

Ministerstwo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Litwy
Strona, na której znajdziesz wszystkie niezbędne i pomocne informacje na temat zatrudnienia, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych. Dowiesz się, o jaką pomoc i wsparcie finansowe możesz się ubiegać oraz jak odnaleźć się w społeczeństwie.

EURES
Przewodnik informacyjny przygotowujący do funkcjonowania na Litwie. Znajdziesz tu przydatne informacje na temat możliwości zatrudnienia, wolnych miejsc pracy oraz warunków życia.

Biuro informacji kobiecej i zatrudnienia w Kownie
Centrum pomaga kobietom w znalezieniu pracy. Prowadzi agencję doradczą, centrum kariery, klub biznesowy i kursy. Możesz tu przeczytać o niektórych kobiecych projektach.

Znajdź pracę

Państwowe Biuro Zatrudnienia
Jesteś bez pracy? Szukasz zatrudnienia? Zaglądaj na tę stronę regularnie w poszukiwaniu informacji o szkoleniach i pomocy. Obywatele litewscy planujący wyjazd do pracy za granicę także znajdą tu przydatne informacje.

CV.lt
Na stronie znajdziesz najnowsze oferty pracy, możesz też zarejestrować swoje CV, które będzie dostępne dla pracodawców. Możesz też dodać własne ogłoszenie, jeśli poszukujesz pracowników.

CV online
Zarejestruj swoje CV  i znajdź swoją wymarzoną pracę spośród wszystkich ofert dostępnych na stronie. Znajdziesz szeroką listę ogłoszeń.

Litewski bank ogłoszeń
Jeśli szukasz pracy, na tej stronie znajdziesz dużo ciekawych i aktualnych ogłoszeń na różnych stanowiskach i w różnych miastach na terenie Litwy.

Personalo Grupe
Kolejna bogata lista ofert pracy dla poszukujących zatrudnienia. Znajdziesz tu też oferty szkoleń zawodowych oraz konsultacji.

Jobcentre
Studiujesz za granicą, a chciałbyś znaleźć pracę na Litwie? Opublikuj swoje ogłoszenie, napisz kilka zdań o sobie i swoich kompetencjach i czekaj na wiadomość.

Staże i praktyki

AIESEC
Znajdziesz tu ciekawe programy szkoleniowe i oferty staży przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. Dodatkowo praktykanci dzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z inicjatywą.

Praca sezonowa

East West Consulting
Jeśli chciałbyś znaleźć pracę za granicą w trakcie wakacji, koniecznie zapoznaj się z ofertą na tej stronie. Może znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Centrum zatrudnienia
Na tej stronie znajdziesz pomocne informacje, jeśli szukasz zatrudnienia. Jest tak też baza ofert pracy, zarówno regularnych, jak i sezonowych.

Au pair

GreatAuPair
Szukasz au pair lub sam chcesz się zgłosić jako opiekun? GreatAuPair to bezpieczny i prosty sposób na znalezienie pracy opiekun. Wystarczy zarejestrować się na stronie i ciekawie się zaprezentować.

Baza AuPair
Portal, na którym znajdziesz ogłoszenia pracy jako au pair, możesz też zgłosić swoją osobę poprzez rejestrację na stronie. Wyszukiwarka daje możliwość znalezienia kandydata na podstawie interesujących nas cech i kompetencji.

FindAuPair
Litewski portal, na którym znajdziesz ogłoszenia osób poszukujących pracy jako opiekun. Możesz także dodać własne ogłoszenie.

#europraca #litwa

Data utworzenia:

stopka strony