europraca • Łotwa

Pomocne strony


Pomogą ci

Ministerstwo Spraw Socjalnych
Tutaj przeczytasz o prawie pracy i polityce społecznej Łotwy oraz dowiesz się, jak przystąpienie Łotwy do UE wpłynęło na politykę społeczną tego kraju.

Państwowa Agencja Zatrudnienia
Wybierz miesiąc aby obejrzeć dane statystyczne obrazujące rynek pracy w tym okresie. Na stronie znajdziesz także najświeższe informacje dotyczące zatrudnienia, ustawodawstwo oraz zbiór linków do dodatkowych źródeł informacji.

Prawo pracy
Całe ustawodawstwo z zakresu pracy i zatrudnienia. Zajrzyj tu nim podpiszesz kontrakt. Przejrzyj też inne sekcje, by dowiedzieć się więcej o łotewskim Stowarzyszeniu Wolnych Związków Zawodowych.

Twoja emerytura na Łotwie
Wszystko o obecnym programie emerytalnym wraz ze specjalistycznym słownikiem używanej terminologii. Jeśli interesuje cię program emerytalny, zajrzyj do sekcji z linkami.

Znajdź pracę

Akademia dla poszukujących pracy
Znajdziesz tu przydatne porady dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, pisania CV, sposobów profesjonalnego prezentowania się. Przejrzyj stronę i wypełnij formularz rejestracyjny.

CV online
Na stronie znajdziesz formularz rejestracyjny, poprzez który możesz zarejestrować swoje CV. Znajdziesz tutaj bazę ofert pracy, wskazówki w poszukiwaniu zatrudnienia lub aplikowaniu o pracę.

Doska
Baza wielu ofert pracy w różnych sektorach i rodzajach branży. Znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia, możesz też dodać swoje własne, jeśli poszukujesz pracowników.

Darbs
Na stronie znajdziesz szeroką bazę ofert zatrudnienia na różnych stanowiskach, ale też szkoleń zawodowych, rozwijających kompetencje. Możesz znaleźć pracę dla siebie lub też dodać własne ogłoszenie.

Państwowa Agencja Zatrudnienia na Łotwie
Przejrzyj oferty pracy na stronie internetowej Państwowej Agencji Zatrudnienia. Zarejestruj się za pomocą formularza i dodaj swoje CV, aby znaleźć oferty pracy przeznaczone dla Ciebie. Aby dodać przełącznik informacje SEKCJA CV i użyj formularza na dole strony.

Przydatne porady dla osób poszukujących pracy
Jak szukać nowej pracy? Jak napisać CV? Jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Odpowiedz na te pytania i wiele innych wskazówek znajdziesz na tej stronie.

Własna działalność

Centrum kariery na Łotwie
Dowiedz się, jak zbudować swoją karierę, znaleźć pracę, aplikować o zatrudnienie. Strona internetowa oferuje również możliwość przedyskutowania różnych tematów na forum z innymi użytkownikami. Wystarczy się zarejestrować.

Łotewski Rejestr Przedsiębiorstw
Chcesz rozpocząć własną działalność? Masz taką możliwość na Łotwie. Musisz pamiętać jednak o tym, żeby zarejestrować ją w Łotewskim Rejestrze Przedsiębiorstw.

Staże i praktyki

Eurodoradztwo na Łotwie
Na stronie znajdziesz listę akredytowanych instytucji edukacyjnych zarówno dla wykształcenia wyższego, jak i zawodowego. Dowiesz się, jak szukać zatrudnienia, zdobywać kwalifikacje, rozwijać swoje kompetencje.

Kursy kwalifikacyjne na Łotwie
Portal informacyjny na temat możliwości rozwoju kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez osoby poszukujące pracy. Na stronie znajdziesz też aktualności na temat poprzednich szkoleń.

Agencja Rządowa Integracji Społecznej na Łotwie
Strona oferuje profesjonalne szkolenia kwalifikacyjne dla osób. Wystarczy popatrzeć na liście programów i ofert usługowych. Skontaktować się z centrum, aby uzyskać więcej informacji.

Praca sezonowa

EasyExpat
Portal, na którym znajdziesz przydatne informacje na temat szukania pracy sezonowej na Łotwie. Strona odsyła Cię na inne witryny, które mogą pomóc Ci w znalezieniu zatrudnienia.

Au pair

GreatAuPair
Szukasz au pair lub sam chcesz się zgłosić jako opiekun? GreatAuPair to bezpieczny i prosty sposób na znalezienie pracy jako opiekun. Wystarczy zarejestrować się na stronie i ciekawie się zaprezentować.

Baza AuPair
Portal, na którym znajdziesz ogłoszenia pracy jako au pair, możesz też zgłosić swoją osobę poprzez rejestrację na stronie. Wyszukiwarka daje możliwość znalezienia kandydata na podstawie interesujących nas cech i kompetencji.

#europraca #lotwa

Data utworzenia:

stopka strony