europraca • Rumunia

Pomocne strony


Pomogą ci

Ambasada Rzeczypospolitej w Bukareszcie
Na stronie znajdziesz pomocne informacje i wszelkie niezbędniki, które mogą Ci się przydać, jeśli planujesz wyjechać do Rumunii na dłuższy okres.

Bezpieczeństwo pracy
Wszystkie niezbędne informacje o bezpieczeństwie i higienie pracy, a także newsy, wydarzenia i komunikaty prasowe znajdziesz na stronie Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy.

Krajowy Instytut Statystyczny
Dane statystyczne z Rumunii dotyczące zatrudnienia, pracy, warunków życia itp. Znajdziesz tu katalog publikacji, raportów i analiz podzielony na tematy.

Krajowy Instytut Statystyczny
Dane statystyczne z Rumunii dotyczące zatrudnienia, pracy, warunków życia itp. Znajdziesz tu katalog publikacji, raportów i analiz podzielone na tematy.

Krajowa Agencja Zatrudnienia w Rumunii
Portal informacyjny ze wskazówkami i poradami, jak założyć własną firmę. Znajdziesz tu też szkolenia zawodowe, związane z nimi regulacje prawne i statystyki.

Ministerstwo Pracy, Solidarności Społecznej i Rodziny
Przydatne informacje o dostępie do pracy i prawie pracy. Raporty dotyczące zatrudnienia i statystyki. Wybór linków związanych z tą tematyką. Adresy kontaktowe biur regionalnych. Linki do kilkunastu organizacji z tego sektora.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Jeśli jesteś obywatelem rumuńskim pracującym za granicą, to w razie kłopotów, możesz uzyskać tu pomoc. Lista rumuńskich ambasad i konsulatów na całym świecie.

Uznawanie kwalifikacji w Rumunii
Informacja o uznawaniu dyplomów i kwalifikacji, przyda się zarówno obywatelom Rumunii pracującym za granicą, jak i obcokrajowcom pracującym w Rumunii.

Znajdź pracę

devjob.ro

Portal z ofertami pracy dla programistów i branży IT w Rumunii.

Franco Praca
Szukasz nowej pracy lub innych możliwości zatrudnienia? Na stronie znajdziesz listę codziennie aktualizowanych ofert  pracy we wszystkich branżach i w wielu miastach, zarówno na terenie Rumunii jak i zagranicą. znaleźć pracę, która jest dla Ciebie w dowolnym mieście w Rumunii lub za granicą

Hipo
Portal z ofertami różnych prac w najlepszych firmach w Rumunii. Praca przeznaczona dla studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów. Znajdziesz też informacje na temat Targów Karier w Rumunii.

Infojob
To coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. To szansa na niepowtarzalny rozwój zawodowy. Jeśli szukasz pracy, tutaj znajdziesz informacje o wolnych stanowiskach pracy, zarówno w Rumunii, jak i za granicą.

eJobs
Portal gwarantujący rozwój kariery. Na stronie lista ofert pracy aktualizowana co godzinę. Ciekawe ogłoszenia z wielu dziedzin i branż. Tutaj przeczytasz też ciekawe artykuły na temat rozwoju kariery.

Oferty pracy online
Odwiedź  stronę i znajdź odpowiednią pracę. Na stronie przeczytasz przydatne artykuły na temat życiorysów, listów motywacyjnych, rozwoju kariery itp. Działa tam też forum dyskusyjne, na którym można uzyskać pomoc w rekrutacji online.

Wyszukiwarka pracy
Za pomocą wyszukiwarki znajdziesz ciekawe oferty pracy skierowane dla Ciebie. Możesz wybierać lokalizację, branżę i interesującą Cię dziedzinę. Na stronie znajdziesz też przydatne linki.

Własna działalność

Rejestr handlowy
Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, nie możesz zapomnieć o formalnościach, a to oznacza zarejestrowanie własnej firmy. Możesz to zrobić w Krajowym Rejestrze Handlowym.

Rumuńska Izba Handlowo-Przemysłowa
Znajdziesz tu nie tylko prezentację samej izby ale także wiele użytecznych informacji. Dowiesz się jak założyć własną firmę i gdzie szukać źródeł finansowania, uzyskasz pomoc i wskazówki itp.

Staże i praktyki

Student Travel
Portal organizacji, która umożliwia młodym osobom, studentom i absolwentom z Rumunii zagraniczny wyjazd w celu odbycia stażu lub praktyk zawodowych. Jest to też szansa na poznanie nowych osób, rozwijanie języka i

Staż w NBR
Więcej informacji na temat możliwości pracy ze specjalistami Narodowego Banku Rumunii. Program stażu obejmuje sesje na okres czterech lub sześciu tygodni. Na stronie znajdziesz warunki rejestrowania. Możesz pobrać formularz zgłoszeniowy. Nie przegap terminów!

Au pair

GreatAuPair
Szukasz au pair lub sam chcesz się zgłosić jako opiekun? GreatAuPair to bezpieczny i prosty sposób na znalezienie pracy jako opiekun. Wystarczy zarejestrować się na stronie i ciekawie się zaprezentować.

Baza AuPair
Portal, na którym znajdziesz ogłoszenia pracy jako au pair, możesz też zgłosić swoją osobę poprzez rejestrację na stronie. Wyszukiwarka daje możliwość znalezienia kandydata na podstawie interesujących nas cech i kompetencji.

#europraca #rumunia

Data utworzenia:

stopka strony