europraca • Wielka Brytania

Pomocne strony


Pomogą ci

ACAS – Porady prawne, mediacja i arbitraż
Jeśli masz pytanie związane z prawem pracy lub problem z pracodawcą, możesz się zwrócić o pomoc do tej organizacji. ACAS prowadzi bezpłatne i dyskretne porady dotyczące prawa pracy.

Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie
Znajdziesz tu wszystkie ważne informacje dotyczące podróży do Wielkiej Brytanii, na przykład dokumenty jakich możesz potrzebować, czy porady związane z bezpieczeństwem podróży. Informacje dostępne są w języku polskim.

Ambasada RP w Londynie
Znajdziesz tu ważne informacje dotyczące pobytu i pracy w Hiszpanii. Informacje dostępne są w języku polskim.

Europass
Jeśli planujesz szukać pracy lub zdobywać doświadczenie za granicą, ważne jest przedstawienie swoich umiejętności i kompetencji w jasny i uniwersalny sposób, rozpoznawalny w całej Europie. Europass to zestaw pięciu dokumentów, które ci to umożliwią. Strona dostępna jest w języku polskim.

Komisja ds. Równości i Praw Człowieka
Nikt nie musi znosić prześladowań rasowych, dyskryminacji czy wykorzystywania w miejscu pracy. Poznaj swoje prawa i dowiedz się w jaki sposób zgłosić wykroczenie. 

Ministerstwo ds. Biznesu, Innowacji i Umiejętności
Zbiór informacji o zarobkach, rynku pracy, prawach konsumenckich i programach rządowych mających na celu zwiększenie przedsiębiorczości. Znajdziesz tu także porady o tym jak zdobyć fundusze na założenie własnej działalności.

Ministerstwo Pracy i Emerytur 
Strona rządowa poświęcona kwestiom pracy i bezrobocia, informacjom o zasiłkach, świadczeniach socjalnych i emeryturach. Dowiesz się tutaj jak utrzymać się przy niskich dochodach, w jaki sposób skutecznie szukać pracy i jak zadbać o należytą emeryturę.

Praca w Wielkiej Brytanii
Zajrzyj tu, aby dowiedzieć się jakie formalności należy spełnić, aby móc zamieszkać na terenie Wielkiej Brytanii i ubiegać się o pracę.

Pracujące rodziny
Jak najlepiej pogodzić pracę zawodową z wychowywaniem dzieci? Tu znajdziesz wszystko o elastycznym czasie pracy, porady o tym, jak pracodawca może ci pomóc w znalezieniu opieki nad dziećmi, jakie prawa przysługują rodzicom dzieci niepełnosprawnych, a także kwestie związane z urlopem macierzyńskim, czy pobieraniem zasiłków na dzieci.

Serwis o kontaktach brytyjsko-polskich
Wszelkie informacje dotyczące współpracy rządów Wielkiej Brytanii i Polski. Strona również w języku polskim.

Shaw Trust
Organizacja charytatywna pomagająca osobom znajdującym się obliczu niekorzystnej sytuacji życiowej w spełnieniu ambicji zawodowych. Pomoc dotyczy głównie osób wykluczonych, niepełnosprawnych lub przewlekle chorych.

UK NARIC – uznawanie kwalifikacji zagranicznych
Chcesz podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, ale nie wiesz czy twoje kwalifikacje będą honorowane? Sprawdź na stronie brytyjskiej agencji ds. uznawania i porównania międzynarodowych kwalifikacji i umiejętności.

Urząd Pracy
Portal internetowy brytyjskiego urzędu pracy. Strona poświęcona prawu pracy, doradztwu zawodowemu, szkoleniom zawodowym, a także informacjom o zasiłkach dla bezrobotnych. Po zarejestrowaniu się możesz przeglądać najnowsze oferty pracy.

Urząd Skarbowy
Myślisz, że podatki są skomplikowane i nudne? Być może są nudne, ale niekoniecznie skomplikowane. Dowiedz się od czego odprowadzany jest podatek w Wielkiej Brytanii, jaka wysokość opłat cię obowiązuje i skorzystaj z kalkulatora, aby sprawdzić czy nie przepłacasz. 

workSMART
Strona założona przez Kongres Związków Zawodowych. Znajdziesz tu bezpłatne porady i pomoc w sprawach zatrudnienia. Nie trzeba być członkiem związku, aby z nich skorzystać. Są tu także informacje skierowane specjalnie do młodych pracowników.

Zatrudnienie dla niepełnoletnich
Od jakiego wieku dozwolona jest praca w Wielkiej Brytania? Ile godzin mogą pracować nieletni i jakie stawki im przysługują? Tu znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Irlandia Północna: Departament Edukacji
Informacje o szukaniu pracy, prawach pracowniczych i różnych opcjach rozwoju kariery. Znajdziesz tu także porady dotyczące szkoleń i zdobywania kwalifikacji zawodowych.

IELTS for UKVI
IELTS for UKVI to oficjalny test z języka angielskiego zatwierdzony przez rząd Wielkiej Brytanii, który może być stosowany jako wsparcie przy składaniu wniosku o wizę i imigrację w Wielkiej Brytanii (UKVI). Oto pomocny artykuł wyjaśniający wszystko co powinieneś o nim wiedzieć.

Znajdź pracę

British Jobs
Wyszukiwarka ogłoszeń lokalnych. Oprócz przeglądania ofert pracy, możesz również wyszukać interesujące cię szkolenia oraz przeczytać jak przygotować CV i list motywacyjny.

Careers Gateway
Strona stworzona po to, aby pomóc ci w zaplanowaniu swojej kariery. Jest to zbiór specjalnie wyselekcjonowanych i tematycznie pogrupowanych linków odnoszących do stron zawierających porady zawodowe, opisy różnych ścieżek kariery, czy informacje o tym jak właściwie przygotować dokumenty aplikacyjne i dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej!

Career Jet
Myślisz o pracy w finansach, a może w marketingu? Niezależnie od tego, co cię interesuje na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Wystarczy, że wpiszesz nazwę stanowiska lub firmy i miasto, w którym chcesz pracować.

Charity Job
Chcesz pracować dla organizacji charytatywnej? Nic prostszego! Wypróbuj tę wyszukiwarkę. Możesz tu również utworzyć swój profil zawodowy z CV.

Euraxess Wielka Brytania
Europejska sieć informacji i doradztwa dla naukowców, którzy poszukują pracy za granicą. Znajdziesz tu m.in. ogłoszenia o wolnych miejscach pracy, a także informacje o tym jak wygląda praca naukowa w danym kraju.

EURES
Europejska sieć mobilności zawodowej. Usługi EURES skierowane są zarówno do osób poszukających pracy za granicą, jak i do pracodawców. Strona dostępna jest w wielu językach europejskich, także w języku polskim.

Eurojobs
Skorzystaj z ogólnoeuropejskiej wyszukiwarki, aby znaleźć pracę w Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z najstarszych stron do poszukiwania pracy w Europie, istnieje od 1994 r.

Fish4Jobs
Wyszukiwarka ofert pracy i pracodawców. Podając adres e-mail możesz zapisać się na elektroniczne otrzymywanie najnowszych ogłoszeń o wolnych stanowiskach. Znajdziesz tu również porady odnośnie praw pracowniczych i skutecznego ubiegania się o pracę.

Guardian Jobs
Wyszukiwarka ofert pracy prowadzona na popularnym portalu informacyjnym The Guardian. Oprócz przeglądania aktualnych ogłoszeń, można tu również zasięgnąć porad dotyczących budowania kariery, wysyłania dokumentów aplikacyjnych i przechodzenia rozmów kwalifikacyjnych. A wszystko to opisane jest chwytliwym i zabawnym językiem typowym dla The Guardian.

Gumtree
Szukasz pracy tymczasowej? Zajrzyj na tę powszechnie znaną internetową tablicę ogłoszeń. Znajdziesz tu najróżniejsze oferty pracy umieszczane bezpośrednio przez pracodawców.

Independent iJobs
Szukasz pracy w Londynie albo w Manchesterze? Chcesz pracować w finansach lub w marketingu? A może jesteś absolwentem stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy? Zajrzyj na stronę dziennika The Independent i zapoznaj się z aktualnymi ofertami w twojej branży.

Job and Talent
Masz talent, ale nie masz pracy? Przeglądaj najnowsze ogłoszenia w interesujących cię branżach i lokalizacjach. Albo, załóż swój profil z CV i pozwól, aby to pracodawca znalazł ciebie.

Jobapplications
Chcesz wyjechać do Wielkiej Brytanii i zatrudnić się w hotelu, restauracji, supermarkecie lub banku, ale nie wiesz od czego zacząć? Na tej stronie znajdziesz cenne wskazówki dotyczące procesów rekrutacyjnych stosowanych przez brytyjskich pracodawców.

Jobs.ac.uk
Interesuje cię praca w koledżu lub na uniwersytecie? Ta strona jest dla Ciebie! Znajdziesz tu oferty pracy zarówno dla nauczycieli, wykładowców i badaczy, jak i na stanowiska w działach administracji, marketingu, czy zarządzania zasobami ludzkimi.

Jobsite
Szukasz pracy w Londynie? A może w Bristolu? Wypróbuj tę wyszukiwarkę lub załóż profil z CV i stań się widoczny dla pracodawców!

LeisureJobs
Marzy ci się praca jako instruktor fitnessu, w gastronomii lub w hotelarstwie? Ta wyszukiwarka jest dla ciebie! Oprócz przeglądania bazy ogłoszeń, możesz również poczytać o różnych ścieżkach rozwoju kariery, a także dowiedzieć się jakie umiejętności są wymagane od osób pracujących w danej branży.

Locanto
Przeglądaj oferty pracy w danym regionie. Strona funkcjonuje na zasadzie tablicy, gdzie pracodawcy umieszczają ogłoszenia o wolnych stanowiskach.

Monster
Znany i lubiany internetowy pośrednik pracy – warto skorzystać! Pozwala na przeglądanie zarówno ofert lokalnych, jak i krajowych. Monster oferuje również profesjonalne porady zawodowe dotyczące tego jak powinny wyglądać dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną oraz jak wynegocjować dobrą pensję.

Rekrutacja pracowników służby cywilnej
A może praca w służbie cywilnej? Nie wszystkie pozycje są skierowane wyłącznie do obywateli Wielkiej Brytanii. Jest też spora pula ofert dla pracowników z UE. Do wyboru wiele pozycji oraz ścieżek rozwoju kariery.

Technojobs
Wyszukiwarka ofert pracy w branży technologicznej. Można tu przeglądać tysiące ofert zarówno w zakresie pracy stałej, jaki i tymczasowej.

TEFL
Chcesz uczyć angielskiego? Szukaj pracy tutaj. Uwaga, wszyscy kandydaci muszą posiadać uznane kwalifikacje potwierdzające umiejętność nauczania języka angielskiego wśród obcokrajowców.

Telegraph jobs
Wyszukiwarka ofert pracy prowadzona przez brytyjski dziennik The Telegraph. Możesz przeglądać najświeższe ogłoszenia, szukać zatrudnienia tymczasowego lub w niepełnym wymiarze godzin, a także zaznajomić się z brytyjskim rynkiem pracy poprzez zapoznanie się z profilami pracodawców.

Times Online
Źródło nowinek o pracy w Wielkiej Brytanii, artykuły o trendach na rynku, a także wyszukiwarka ofert i porady zawodowe.

Trovit
Szukasz pracy? Trovit! To jest to! Co? Kolejna wyszukiwarka ofert pracy, która pomoże ci w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia.

Universal Jobmatch
Oficjalna wyszukiwarka brytyjskiego Urzędu Pracy. Łatwa w użyciu. Korzystanie z niej wymaga jednak wcześniejszej rejestracji.

Irlandia Północna: Careers Service 
Chcesz znaleźć pracę, ale potrzebujesz porady? Ta strona jest właśnie dla ciebie! Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat rozpoczynania i rozwijania swojej kariery. Sprawdź jaki zawód byłby dla ciebie najlepszy, odkryj jakich kwalifikacji potrzebujesz i zbuduj swoje CV.

Irlandia Północna: nijobfinder 
Wyszukiwarka ofert pracy należąca do grupy Belfast Telegraph. To najlepsze miejsce, żeby szukać nowej pracy w Irlandii Północnej: w sektorze państwowym lub prywatnym, w kadrze zarządzającej lub na stanowisku asystenta. Możesz też korzystać z porad ekspertów, a także szukać inspiracji wśród artykułów radzących jak znaleźć pracę swoich marzeń.

Irlandia Północna: NIJobs
Szukaj pracy w interesujących cię branżach i lokalizacjach lub przeglądaj profile pracodawców. Załóż własny profil i zarejestruj swoje CV, aby stać się bardziej widocznym na rynku pracy. Strona oferuje również porady zawodowe.

Szkocja: Jobstoday
Znajdź idealną pracę korzystając z wyszukiwarki powiązanej z jedną ze szkockich gazet – The Scotsman. Zapisz się na otrzymywanie ofert pracy e-mailowo, przeglądaj profile pracodawców lub czytaj porady zawodowe.

Szkocja: My World of Work
Serwis ma na celu pomóc ci na każdym etapie życia zawodowego, od szkoły aż do przejścia na emeryturę. Są tu artykuły na różne tematy, takie jak wybór kariery, nauka i szkolenia, szukanie pracy, czy zmiana kariery. Możesz sprawdzić swoje mocne strony i stworzyć lub udoskonalić swoje CV.

Szkocja: s1jobs
Szukaj oferty pracy według branży i regionu. Możesz zarejestrować swoje CV online i dać się zauważyć pracodawcom lub zapisać się na powiadomienia e-mailowe. Do poczytania też blog o pracy.

Szkocja: Świeże talenty
Agencja Rozwoju Gospodarczego zachęca wykwalifikowanych pracowników w branżach naukowych, finansowych, inżynierii, IT itp. do przyjazdu do Szkocji. Znajdziesz tu niezbędne informacje o tym jak się przeprowadzić i zamieszkać Szkocji, a także wiele linków do stron z ofertami pracy.

Walia: Careerswales
Strona poświęcona informacjom o rozwijaniu kariery – jak rozpocząć pracę, jak wyszukiwać szkolenia oraz jak podnosić swoje kwalifikacje. Możesz również założyć profil zawodowy, a także skorzystać z darmowego doradztwa zawodowego.

Własna działalność

Biznes i samozatrudnienie
Strona rządowa poświęcona poradom biznesowym tj.: zakładanie własnej firmy, finanse i podatki, zarządzanie zespołem, rekrutacja pracowników itp. Są tu również specjalne porady skierowane do kobiet i członków mniejszości narodowych.

Izby Handlowe w Wielkiej Brytanii
Masz własną firmę na Wyspach i potrzebujesz doradztwa w kwestiach finansowych, czy w zarządzaniu zasobami ludzkimi? A może masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak zacząć? Tu znajdziesz wiele cennych porad. Możesz również skontaktować się z pracownikami Izb Handlowych w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Prince's Trust – program wspierania przedsiębiorczości
Masz od 18 do 30 lat i jesteś bez pracy? Marzysz o własnej firmie, ale nie masz pieniędzy? Jest rozwiązanie! Jeśli masz świetny pomysł na własną działalność, możesz zgłosić się tutaj po pomoc finansową i wsparcie.

Szkocja: Scottish Enterprise
Zacznij od tej strony, jeśli myślisz o prowadzeniu własnej firmy w Szkocji. Są tu również specjalne porady skierowane do ludzi młodych, kobiet i osób niepełnosprawnych.

Staże i praktyki

AIESEC
Międzynarodowa organizacja pozwalająca młodym ludziom na odkrycie i rozwijanie swojego potencjału oraz na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w bogatej ofercie praktyk i staży za granicą, w tym także w Wielkiej Brytanii. Link odnosi do strony polskiej.

Ethical Careers
Strona specjalizująca się w zamieszczaniu ogłoszeń o ofertach pracy i staży w sektorze non-profit. Można tu również przeczytać wiele ciekawych artykułów dotyczących na przykład środowiska naturalnego, pracy w organizacjach charytatywnych, czy „etycznych” formach biznesu.

Graduate Recruitment Bureau
Jedna z najskuteczniejszych i najwyżej ocenianych agencji doradztwa personalnego w Zjednoczonym Królestwie pomagająca absolwentom w znalezieniu swojej pierwszej pełnowymiarowej pracy. Eksperci za darmo pomagają zainteresowanym w osiąganiu swojego potencjału i realizacji ambicji zawodowych. Na stronie jest również wyszukiwarka ofert pracy.

IAESTE 
The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience (IAESTE) oferuje studentom polskich uczelni wyższych, głównie kierunków technicznych, wyjazd na płatne praktyki do jednego z ponad 80 krajów świata, w tym także do Wielkiej Brytanii. Link odnosi do strony polskiej.

Ideas Factory
Źródło informacji, stworzone przez brytyjską stację telewizyjną Channel 4, dla tych, co marzą o karierze w mediach. Zajrzyj tu, jeśli interesujesz się teatrem, projektowaniem, modą, filmem i telewizją, muzyką, tańcem, fotografią lub pisaniem. Dowiesz się jak rozpocząć pracę i utrzymać się w przemyśle kreatywnym. Znajdziesz tu również aktualne oferty pracy.

Monster – dla absolwentów 
Wyszukiwarka staży i pracy dla absolwentów. Pozwala na przeglądanie zarówno ofert lokalnych, jak i krajowych. Monster oferuje również profesjonalne porady zawodowe dotyczące tego jak powinny wyglądać dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną oraz jak wynegocjować dobrą pensję.

Milkround
Najpopularniejsza wyszukiwarka pracy, praktyk i staży wśród studentów i absolwentów. Oferty przeglądać można według pracodawców, branży lub lokalizacji. Dowiedz się również jak przygotować się do znalezienia swojej wymarzonej pracy.

National Graduate Development Programme
Jesteś absolwentem i chcesz pracować w samorządzie lokalnym w Anglii lub Walii? Nabór na dwuletni program ogłaszany jest raz w roku. Aby aplikować wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Placement UK
Studiujesz? Szukasz praktyk zawodowych w Wielkiej Brytanii? Zajrzyj na stronę Placement UK. Warunkiem ubiegania się o praktyki jest posiadanie obywatelstwa jednego z krajów europejskich. Oferty dostępne są m.in. w branżach takich jak: PR, marketing, sprzedaż, zarządzanie, informatyka.

Porady zawodowe BBC
Informacje o pracy w Anglii przedstawione w bardzo młodzieżowy sposób przez popularną stację radiową BBC Rado 1. Jak najlepiej szukać pracy? Jak napisać CV i list motywacyjny? Jakie korzyści daje zdobywanie doświadczenia zawodowego? Czy warto zafundować sobie gap year lub podjąć się wolontariatu? To tylko niektóre z tematów poruszanych na tej stronie.

Praktyki w BBC
Strona, na której BBC umieszcza informacje o praktykach w następujących działach: telewizja, radio, aktualności i dziennikarstwo oraz biznes i wsparcie. Praktyki co prawda nie są płatne, ale stanowią bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Prince's Trust
Pomoc przeznaczona dla młodych osób, które mają trudności w znalezieniu pracy z powodu niewystarczającego wykształcenia lub braku kwalifikacji zawodowych. Prince’s Trust oferuje m.in. pomoc finansową, szkolenia i praktyki zawodowe oraz programy nakierowane na motywowanie i podnoszenie pewności siebie. O wsparcie Prince’s Trust mogą ubiegać się jedynie osoby zamieszkałe na terenie Wielkiej Brytanii.

Prospects
Strona ciesząca się ogromną popularnością wśród brytyjskich studentów i absolwentów. Często polecana przez pracodawców jako zaufane źródło informacji. Znajdziesz tu wyszukiwarkę ofert staży, praktyk i pracy, a także wszelkiego rodzaju porady zawodowe – jak pisać CV, listy motywacyjne, czy jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

STEP - Bringing Business + Graduates together
Program pozwalający zdobyć doświadczenie zawodowe w małych lub średnich firmach. O płatny staż mogą się ubiegać wyłącznie osoby posiadające status studenta lub absolwenta. Krótkie staże trwają od 8 do 12 tygodni, a dłuższe od 6 do 12 miesięcy.

StudentJob
Jeszcze studiujesz lub właśnie skończyłeś/łaś? Niezależnie od tego czy szukasz stażu czy pierwszej pracy StudentJob ma przygotowany dla ciebie szeroki wachlarz możliwości. Znajdziesz tu także oferty pracy tymczasowej i w niepełnym wymiarze godzin.  Na stronie do poczytania jest też blog o pracy.

Target Jobs
Kariera dla absolwentów. Uzyskaj szczegółowe informacje o różnych karierach zawodowych, czytaj zabawne artykuły, bądź na bieżąco z aktualnościami i zarejestruj swój e-mail, aby regularnie otrzymywać aktualne oferty pracy. Znajduje się tu też przewodnik po tym jak napisać CV, a także testy przygotowujące do rozmów o pracę.

Totaljobs Graduate - oferty dla absolwentów
Wyszukiwarka pracy, staży oraz praktyk dostępnych na terenie całej Wielkiej Brytanii stworzona specjalnie dla absolwentów. Oferty można przeszukiwać według pracodawców, branży lub lokalizacji. Strona oferuje również cenne porady zawodowe.

Training Pages
Strona funkcjonuje od 1998. Możesz tu przeglądać ponad 26 tys. ofert kursów i szkoleń. Użyj inteligentnego narzędzia wyszukiwania, Smartsearch, aby zachować pełny zapis wszystkich twoich działań na tej stronie.

Praca sezonowa

Employment 4 students
Chcesz wyjechać na gap year, szukasz pracy sezonowej lub tymczasowej? Tu znajdziesz tysiące ofert pracy zaadresowanych właśnie do studentów i absolwentów.

Fruitfuljobs
Organizacja, która pomoże ci uzyskać szczegółowe informacje o pracy krótko- lub długoterminowej w sektorze owoców i warzyw. Istnieją różne opcje zatrudnienia, od pracy w marketingu po pracę przy zbieraniu owoców. Nadaje się dla studentów, turystów, czy absolwentów.

Gap Year Jobs
Masz od 18 do 30 lat i myślisz o rocznym wyjeździe na tzw. gap year? Tu znajdziesz porady jak to zrobić. Na stronie zamieszczane są również oferty na różne stanowiska pracy, od pracy biurowej po nauczanie języka angielskiego. Praca przy organizacji wydarzeń sportowych, festiwali czy wycieczek to tylko niektóre z propozycji.

Live-in jobs
Jesteś backpackerem i szukasz zakwaterowania połączonego z pracą w Anglii, Szkocji czy Walii? Założyciel tej strony internetowej, Dee Cooper, za darmo przedstawi ci listę aktualnych ofert. Jest to prosty sposób, aby zorganizować sobie w pracę w hotelu – jako kelner/ka, przy barze, czy w recepcji. Umowa trwa zwykle od 3 do 6 miesięcy. Jedzenie i zakwaterowanie jest wliczone.

Summer-jobs
Studiujesz? Podróżujesz? Szukasz ciekawej pracy tymczasowej w Wielkiej Brytanii? Tu znajdziesz wiele różnych ofert m.in. w przemyśle turystycznym, hotelarstwie, opiece nad dziećmi, pracy na farmie, w usługach, czy nawet w biurze.

Au pair

AuPairWorld
Jak podjąć pracę jako au pair w Wielkiej Brytanii? Jakie warunki trzeba spełnić? Ile wynosi wysokość kieszonkowego? Na ile czasu wolnego możesz liczyć? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz na stronie AuPairWorld. Strona dostępna jest również w językach: francuskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim.

BAPAA – Brytyjskie Stowarzyszenie Agencji Au Pair
Chcesz pracować jako au pair w Wielkiej Brytanii? Tu znajdziesz wszelkie informacje o tym co to znaczy pracować jako au pair, gdzie szukać tego typu pracy oraz wiele innych cennych porad.

Childcare International
Agencja pracy au pair pomoże ci znaleźć rodzinę, u której możesz zamieszkać i pracować. Dołoży też wszelkich starań, aby dobrać ci rodzinę mieszkającą w miejscu, które cię interesuje, niezależnie od tego czy jest to duże miasto, mała miejscowość, czy wieś. Aby skorzystać z serwisu wymagana jest rejestracja.

IAPA
Międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające doświadczone i wykwalifikowane organizacje au pair. Jeśli chcesz pracować jako au pair w Wielkiej Brytanii, upewnij się, że zapisujesz się do zarejestrowanej i sprawdzonej agencji, czy to w Wielkiej Brytanii czy w Polsce.

Smartaupairs
Członek BAPAA i IAPA. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, w przeciągu 24 godzin skontaktuje się z tobą ekspert ds. au pair, aby dowiedzieć się gdzie i czego dokładnie szukasz. Eksperci nie tylko pomogą ci znaleźć odpowiednią rodzinę, ale będą cię także wspierać przez cały okres trwania pracy. Smartaupairs współpracuje z rodzinami w całej Anglii, ale największą ofertę ma w Londynie i Anglii południowo-wschodniej.

#europraca #uk #wielkabrytania

Data utworzenia:

stopka strony