Weź udział -

Opublikowane przez: STOWARZYSZENIE LEVEL UP
logo LEVEL UP

Wirtualny escape room "Na ratunek"


Jesteście gotowi na nowe doświadczenia? Zapraszamy do udziału w wyjątkowej grze edukacyjnej! “Na ratunek" to gra, której akcja toczy się jednocześnie w Internecie i świecie realnym!

Live Escape Room to 90 minutowa rozgrywka, podczas której walczycie o wydostanie się aktora z pokoju. I co ciekawe, ten aktor jest naprawdę zamknięty w prawdziwym pokoju!

Waszym zadaniem jest wykazać się błyskotliwością umysłu i umiejętnościami analitycznymi, by rozwiązać 10 niebanalnych zagadek. W tej grze staniecie się prawdziwymi kryptologami, którzy będą musieli być bystrzejsi od samego Einsteina. 

Czy wystarczy Wam czasu na rozwiązanie zagadki? Czy wasza wiedza z zakresu wolontariatu jest odpowiednia? Czy będziecie w stanie wydostać swojego aktora z pokoju? Czy uda się Wam połączyć dwa światy i przejść niczym “Alicja w Kranie Czarów” “na drugą stronę lustra”? 

Nie czekaj aż odpowiedzi same się pojawią! Zapisz się do naszej gry i sprawdź swoje możliwości.

Dla trzech najszybszych zespołów przewidziano ciekawe nagrody rzeczowe.

Zasady

Regulamin gry jest dostępny tutaj.

Kto może aplikować

Zbierzcie 3 osobową grupę i zgłoście się już teraz! Nie zwlekajcie z zapisami! Uczestnikami gry mogą być osoby między 15 a 30 rokiem życia.

Formalności aplikacyjne

>> Formularz aplikacyjny <<

Zbierzcie 3 osobową grupę i zgłoście się już teraz! Nie zwlekajcie z zapisami! Uczestnikami gry mogą być osoby między 15 a 30 rokiem życia.
 
Rejestracja otwarta do 13/11/22 do 23:59 Przed rozpoczęciem gry otrzymacie link do platformy ZOOM, dzięki której połączycie się z escape roomem. 

Poniżej znajdziecie zgodę na przetwarzanie danych, wizerunku oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w grze. W przypadku osób niepełnoletnich, obowiązkiem uczestnika jest dostarczenie podpisanej zgody uczestnika oraz zgody rodzica/rodziców lub opiekuna prawnego.  W przypadku osób powyżej 18 r. życia, obowiązkiem jest dostarczenie tylko zgody Uczestnika.

Niedostarczenie zgody na dane czy zgody rodzica skutkuje brakiem możliwości udziału w grze. 

Zgoda uczestnika

Zgoda opiekuna prawnego osoby nieletniej

UWAGA! W jednym formularzu zgłaszacie wszystkich członków zespołu. 

Jeśli nie posiadacie drukarki czy skanera, zgody mogą być CZYTELNIE przepisane na kartkę i podpisane przez uczestnika oraz rodzica/opiekuna. Załączcie dobrej jakości zdjęcie obu dokumentów.

Koordynator (os. odpowiedzialna za ofertę)

Justyna Słoma
e-mail: levelup@levelupngo.com
stopka strony