Publicystyka Informacje / Publikacje/ Materiały naukowe


ball-63527_1920.jpg

Chat? Nie taki znowu czad

Wawrzyniec Pater,

– Nie dość że nie potrafi odróżnić informacyjnego ziarna od plew, to i researcherka z niej mierna – koordynator Eurodesk Polska Wawrzyniec Pater testuje możliwości sztucznej inteligencji.... »

Imre Simon

Informacja w imię wartości

Wawrzyniec Pater,

Jesteśmy otwarci na organizacje z Polski i wsparcie procesu budowy systemu informacji i doradztwa dla młodzieży w Waszym kraju – mówi Imre Simon z Europejskiej Agencji Informacji i Doradztwa dla Młodzieży.... »

samantha-borges-EeS69TTPQ18-unsplash.jpg

Sieć Cyfrowych Możliwości

Audrey Frith,

Pandemia była motorem rozwoju cyfryzacji usług informacji młodzieżowej w Europie. Pracownicy sieci Eurodesk poznali nowe metody pracy z młodzieżą.... »

plakat.png

Młodzi w ślepej uliczce

Wawrzyniec Pater,

Wydany w tym roku raport Młodzi 2018 to lektura godna polecenia wszystkim, którzy interesują się sprawami młodzieży i edukacją - o raporcie pisze Wawrzyniec Pater, koordynator sieci Eurodesk Polska.... »

hannah-busing-Zyx1bK9mqmA-unsplash.jpg

Nowe hasła, stare priorytety

Wawrzyniec Pater,

Bez większego echa przeszło przyjęcie nowej unijnej strategii na rzecz młodzieży, a przecież to dokument, który będzie kształtował europejską politykę młodzieżową przez najbliższe dziewięć lat - unijnej strategii przygląda się Wawrzyniec Pater, koordynator sieci Eurodesk Polska.... »

stopka strony