Mobilność Fundusze Aktywność

Informacja europejska dla młodzieży

246438410_5166989579994116_8547604600373933660_n.jpg

Odkrywając Europę

Stwórz ilustrację, która zobrazuje ideę kampanii Time to Move oraz zachęci młodych ludzi do podróżowania po Europie. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody! więcej »

inpro youth club

Weź udział: Młodzieżowy Klub Rozwoju w Rzeszowie - zapisz się!

Rzeszowskie stowarzyszenie INPRO zaprasza uczniów szkół średnich do kolejnej edycji projektu Youth Club. więcej »

good-free-photos-YZsvNs2GCPU-unsplash.jpg

Europejskie uniwersytety górą!

U-Multirang przygotował multimedialną mapę 100 najlepszych uniwersytetów. Dominują na niej uczelnie europejskie.  więcej »

Bulletin_Selfie.jpg

SELFIE dla nauczycieli

Komisja Europejska zaprezentowała nowe narzędzie do autoewaluacji kompetencji cyfrowych. SELFIEforTEACHERS ma pomóc pedagogom w refleksji nad tym, w jaki sposób korzystają z technologii i zachęcić ich do zdobywania nowy więcej »

1-batory.png

Granty: Fundusz Praw Kobiet

Dofinansowanie dla organizacji pozarządowych działających na rzecz praw kobiet. więcej »

filharmonia.jpg

Granty: Bridge to the Future - Fundusz Wsparcia Młodych Artystów-Muzyków

Program stypendialny umożliwiający 15 laureatom wykorzystanie otrzymanych środków na rozwój swojej kariery muzycznej. więcej »

santander.jpg

Granty: Bank Młodych Mistrzów Sportu

Dofinansowanie inicjatyw sportowych służących sportowemu i edukacyjnemu rozwojowi dzieci i młodzieży. więcej »

Plakat projektu

Weź udział: Przyszłość Europy w rękach młodych!

Wiesz, że każdy młody człowiek, niezależnie od faktu ukończenia lub nie 18 lat ma prawo się wypowiadać, mieć własne zdanie i mieć gdzie je wyrażać? A co powiesz na dyskusję na temat przyszłości Europy? Dołącz do serii spotkań w więcej »

efbdfe4fecd52021e1191f76bc33a74a.jpg

Weź udział: EKSplozja pomysłów

Wiesz, że chcesz zmieniać swoje otoczenie, ale nie wiesz, jak zacząć realizować projekt i gdzie ubiegać się o fundusze? Czeka bezpłatne szkolenie dla młodych społeczników! więcej »

open cafe rzeszów

Weź udział: Open Cafe - anglojęzyczne spotkania kulturowe w Rzeszowie

Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO zaprasza na cotygodniowe anglojęzyczne spotkania pod hasłem Open Cafe. Głównym celem inicjatywy jest promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa. Spotkania odbywają się w więcej »

ea258876d93029e72f3ce07e68a6faea.jpg

Weź udział: Wsparcie młodych organizacji!

Jesteś organizacją z III sektora i potrzebujesz pomocy w określeniu swoich wąskich specjalizacji? Chcesz poznać tajniki zarządzania rozproszonym zespołem? Chcesz przystosować się lepiej do pracy zdalnej? Skontaktuj się więcej »

wolontariat w rosji

Weź udział: Wolontariat w Sankt Petersburgu

Rosyjska organizacja charytatywna Perspectivy poszukuje 2 wolontariuszy z Polski do udziału w rocznym projekcie wolontariatu. Zgłoś się i przeżyj wspaniałą przygodę w pięknym Sankt Petersburgu pomagając w progr więcej »

DiscoverEU-wide PL 19.jpg

Ruszyła kolejna edycja DiscoverEU!

Po olbrzymim sukcesie poprzednich edycji konkursu #DiscoverEU, w których o darmowe bilety kolejowe walczyły setki tysięcy młodych Europejczyków, przyszedł czas na nową megarundę! Rywalizacja o kolejne bilety potrwa do 2 więcej »

kvalifik-5Q07sS54D0Q-unsplash.jpg

Weź udział: Youthpass - trening dla trenerów

Szkolenie poświęcone podnoszeniu jakości europejskich projektów młodzieżowych poprzez edukację trenerów i osób pracujących z młodzieżą. więcej »

tim-mossholder-WE_Kv_ZB1l0-unsplash.jpg

Weź udział: Moc edukacji pozaformalnej

Szkolenie poświęcone formom i metodom edukacji pozaformanlej oraz łączeniu podejść formalnych i pozaformalnych we współpracy międzysektorowej.  więcej »

antonio-janeski-CHVTt0aGbx0-unsplash.jpg

Weź udział: Wszystko o współpracy

Konferencja poświęcona współpracy międzynarodowej w ramach programów Erasmus + i ESC. Wydarzenie odbędzie się w Paryżu lub w formie hybrydowej.  więcej »

aaron-burden-t2b1Z-jPT-w-unsplash.jpg

Konkurs wiedzy o Ameryce

Ponad 1000 uczestników z całej Polski, średnio 170 dni szukania, czytania, pisania, ćwiczenia przed lustrem, trzy etapy i tylko kilkoro laureatów i laureatek. Oto konkurs I Know America w skrócie!  więcej »

derek-finch-zkrPU_1AwdU-unsplash.jpg

Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii

Jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem albo studiujesz pielęgniarstwo? Powalcz o Nagrodę Królowej Sylwii i zgarnij stypendium o wartości 25 tys. złotych! więcej »

inkredo-designer-OuzwaOhwAN4-unsplash (1).jpg

Tradycja w obiektywie

Do 31 października potrwa nabór prac do konkursu "Tradycja w obiektywie". Zabawa skierowana jest do amatorów fotografii zainteresowanych kulturą tradycyjną.  więcej »

729x308.png

Być jak Ignacy

„Być jak Ignacy” to konkurs dla szkół podstawowych, którego celem jest popularyzacja polskiej nauki oraz pielęgnowanie pamięci o naszych wybitnych naukowcach. Pula nagród wynosi aż 300 tys. złotych! więcej »

MEN.jpg

Granty: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych. więcej »

canon.png

Granty: Nowy dom dla drukarki

Firma Canon Polska ogłosiła pierwszą edycję akcji społecznej pn. „Nowy dom dla drukarki”. Dzięki tej inicjatywie organizacje pozarządowe mogą bezpłatnie otrzymać wysokiej klasy biurowe urządzenia wiel więcej »

usk stypendia.jpg

Granty: Ogólnopolski Program Stypendialny USKI Polska

Program przeznaczony jest dla klas IV-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całej Polsce. Szkoły mogą w nim uczestniczyć poprzez zgłoszenie uczniów. więcej »

todzialamy.jpg

Granty: TO(DZIAŁA)MY

Projekt edukacyjno-społeczny mający inspirować dzieci i młodzież do działania wykraczającego poza ramy tradycyjnej edukacji. więcej »

EIFFEL-670X360.png

Granty: Program stypendialny EIFFEL 2022-2023

Prestiżowy program stypendialny francuskiego Ministerstwa Europy i Spraw Zagranicznych dla najzdolniejszych studentów zagranicznych. więcej »

start fundacja.png

Granty: START - stypendia dla młodych uczonych

Roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań. więcej »

2do2.png

Aplikacja dla NGO do prowadzenia i rozlicznia projektów

2do2 to bezpieczna i przyjazna aplikacja do prowadzenia i rozliczania projektów. Jest to jedyne tego typu narzędzie w Polsce. Aplikacja dedykowana jest organizacjom pozarządowym i zaprojektowana z myślą o ich potrzebach. Po zał więcej »

grafikaSPzM

Weź udział: Szkoła Pracy z Młodzieżą

Czas na drugą edycję „Szkoły Pracy z Młodzieżą” realizowaną przez Stowarzyszenie Europe4Youth w Krakowie!  Organizatorzy po raz kolejny wspierają rozwój osób pracujących z młodzieżą, przybliżają europejskie standardy,&nbsp więcej »

alexas_fotos-x1CLah6pv6g-unsplash.jpg

Konkurs na projekt maskotki WUF

Interesujesz się grafiką, masz pomiędzy 16 a 25 lat i głowę pełną pomysłów? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest 15 tys. złotych! więcej »

BeInclusive.jpg

Granty: #BeInclusive 2021 EU Sport Awards

Zwiększenie widoczności najlepszych projektów, które wspierają integrację społeczną poprzez sport.  więcej »

byly-sobie-pieniadze.png

Granty: Były sobie pieniądze

Lekcje edukacji finansowej dla przedszkolaków i uczniów klas I- III szkół podstawowych. więcej »

min kul.jpg

Granty: Stypendia dla studentów uczelni artystycznych

Stypendia dla studentów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe. więcej »

FIRST Network

Weź udział: Międzynarodowe seminarium kontaktowe: edukacja/uczenie się przez całe życie

Szukasz partnera do projektu z obszaru edukacji nieformalnej/pozaformalnej? Chcesz nawiązać nowe kontakty w UE? Organizatorzy zapraszają na seminarium online, które odbędzie się 8.10.2021 r., w godzinach 10.00 - 11.30 na platfo więcej »

Zaproszenie na spotkanie

Weź udział: Spotkanie sieciujące Erasmus+

Już w piątek odbędzie się ciekawe spotkanie w Zebrzydowicach podczas, którego będzie można poznać przedstawicieli organizacji z krajów europejskich. Organizatorzy zapraszają osoby decyzyjne z organizacji pozarządowych, które ch więcej »

scott-webb-O0T1SIgHAfM-unsplash.jpg

Weź udział: Jak mobilność edukacyjna zmienia społeczności?

Chcesz zwiększyć skuteczność swoich działań społecznych? Weź udział w webinarze poświęconym premierze nowego przewodnika poświęconego korzyściom mobilności edukacyjnej dla społeczności.  więcej »

annie-spratt-hCb3lIB8L8E-unsplash.jpg

Weź udział: Wokół Europejskiego Korpusu Solidarności

W jaki sposób można realizować projekty Europejskiego Korpusu Solidarności w takich dziedzinach jak zmiany klimatyczne, ekonomia społeczna, biblioteki i muzea czy aktywizm internetowy? Odpowiedzi na te pytania poszukają więcej »

leon-Oalh2MojUuk-unsplash.jpg

Weź udział: Wymiana językowa dla pracowników młodzieżowych

Szkolenie dla osób pracujących z młodzieżą, które chciałyby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim oraz zdobyć kompetencje cyfrowe potrzebne do realizacji projektów międzynarodowych. więcej »

randy-fath-h1ShPXfHbTw-unsplash.jpg

Weź udział: Turniej Szachowy #ErasmusDays

W ramach tegorocznych obchodów #ErasmusDays odbędzie się specjalny Turniej Szachowy. Zarejestruj się już dziś i weź udział w rozgrywkach lub śledź zmagania graczy online! więcej »

BOŚ.jpg

Granty: Zdrowo jem, więcej wiem

Program dla wszystkich zerówek (szkolnych i przedszkolnych) oraz klas 1-3 ze szkół podstawowych nt. edukacji prozdrowotnej. więcej »

laboratoria przyszłości.jpg

Granty: Laboratoria przyszłości

Dzięki temu programowi około 12 000 szkół podstawowych w całej Polsce otrzymają środki finansowe na zakup nowoczesnych narzędzi wspierających odkrywanie talentów i rozwijanie kompetencji przyszłości. więcej »

ING.png

Granty: Turnusy uśmiechu

Konkurs dla organizacji pozarządowych i samorządu na pomysł aktywnego spędzenia zimowiska 2022 dla grup dzieci ze środowisk niezamożnych. więcej »

mali wielcy.jpg

Granty: Mali Wielcy Odkrywcy

Program dla przedszkolaków mający wzbudzić w nich chęci do poznawania otaczającego je świata. Zajęcia są pełne eksperymentów, doświadczeń i praktycznych obserwacji. więcej »

batory.jpg

Granty: Młodzieżowy Fundusz Klimatyczny

Granty dla młodych aktywistek/ów klimatycznych na działania informacyjno- promocyjne w obszarze zmian klimatu. więcej »

30 lat.png

Granty: 30 grantów na 30 lat BP w Polsce

Granty dla organizacji pozarządowych na zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej i idei zrównoważonego rozwoju regionów. więcej »

BEATA SKIBINSKA 012.jpg

Inspiracje: Nie możemy osiąść na laurach

Erasmus+ to nie obowiązek, ale szansa dla tych, którzy we współpracy międzynarodowej widzą możliwość poprawy jakości kształcenia, prowadzenia badań i zarządzania uczelnią - mówi Beata Skibińska, dyrektor Biura Szkolnict więcej »

TTM_image-24.png

Time to Move 2021

1 października wystartowała kolejna odsłona eurodeskowej kampanii Time to Move! Sprawdź nową stronę internetową, weź udział w konkursie i dołącz do wydarzeń młodzieżowych organizowanych w całej Europie. więcej »

sigmund-TJxotQTUr8o-unsplash.jpg

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Fundacja PFR zaprasza najmłodszych do nadsyłania prac inspirowanych twórczością Stanisława Lema. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody! więcej »

www_800x600-02_auto_1600x800.jpg

„NORWID/ZA-PATRZENIA” - graj o nagrody!

Z okazji 200. rocznicy urodzin Cypriana Norwida Narodowe Centrum Kultury ogłasza konkurs na stworzenie filmu, stanowiącego oprawę wizualną do wybranych utworów poety. Do wygrania wysokie nagrody pieniężne! więcej »

rob-mulder-CcQug0Uwvn8-unsplash.jpg

Konkurs filmowy "Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa"

Nakręć krótki film, w którym przedstawisz swoje pomysły na to, jak poprawić bezpieczeństwo na terenie gospodarstwa rolnego i graj o nagrody! Na zwycięzcę czeka aż 4,5 tys. złotych. więcej »

ehimetalor-akhere-unuabona-SEaooUTx8iA-unsplash.jpg

Konkurs na projekt muralu

W związku z tegorocznymi obchodami Roku Lema, Fundacja PFR zaprasza młodych artystów do udziału w konkursie na projekt muralu inspirowanego twórczością tego pisarza. więcej »

SES

Weź udział: Międzynarodowo o przedsiębiorstwach społecznych

Wspierasz osoby w zakresie przedsiębiorczości społecznej? Podziel się doświadczeniem z innymi, a sam zainspiruj się dobrymi praktykami z innych krajów. więcej »

Picture1.jpg

Weź udział: Poszukiwani chętni do włączenia się w realizację projektu solidatności (EKS)

Education Agency for Development and Innovation – IDEA not-for-profit Sp. z o.o. zaprasza wszystkie zainteresowane osoby z całej Polski do uczestnictwa w spotkaniu dla chętnych do współpracy przy projekcie solidarności realizow więcej »

yasin-yusuf-fMh-VTuMHQs-unsplash.jpg

Weź udział: Trening uważności emocjonalnej

„Beyond Visible” to szkolenie dla pracowników młodzieżowych, które ma na celu rozbudzenie zmysłów, podniesienie samoświadomości, zachęcenie do używania języka niewerbalnego i zwiększenie empatii.  więcej »

visuals-ufK-deiLqY8-unsplash.jpg

Weź udział: Webinar: Budowanie partnerstwa

Szkolenie sieciujące dla organizacji pracujących z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną. Jego uczestnicy porozmawiają o różnych formach partnerstwa oraz działaniach w ramach programów Erasmus+ oraz Europejski K więcej »

convertkit-QMU1z6ReS5A-unsplash.jpg

Eurodesk rekrutuje!

Dołącz do zespołu Eurodesk Polska i pomóż młodym ludziom w odkrywaniu Europy. więcej »

markus-spiske-cSladFbk1bw-unsplash.jpg

Weź udział: Europejski Tydzień Sportu

Do 30 września na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie trwać będzie Europejski Tydzień Sportu. Zarejestruj się już dziś i nie przegap ciekawych treningów! więcej »

Obszar-roboczy-13-800x800-1.png

Weź udział: Program stażowy "Praktykuj w kulturze"

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w instytucji kultury, ten program jest dla Ciebie! Możesz trafić do miejsca, w którym się rozwiniesz i zyskasz nowe umiejętności. więcej »

camila-cordeiro-LZEaYnWM4Ro-unsplash.jpg

Konkurs fotograficzny "Wiki Lubi Zabytki"

Lubisz robić zdjęcia? Sfotografuj zabytkowy kościół, spichlerz lub inną budowlę z historią i weź udział w konkursie organizowanym przez Wikipedię! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września! więcej »

denise-jans-Lq6rcifGjOU-unsplash.jpg

Weź udział: Szkolenie: Misja Aeiphoria

Instytut Edukacyjny DOREA zaprasza pracowników młodzieżowych i młodych liderów do udziału w projekcie “Misja Aeiphoria”. Podczas 9-dniowego szkolenia na Cyprze uczestnicy dowiedzą się m.in. jak tworzyć filmy promujące działania więcej »

erasmus_plus_pictos.png

Weź udział: Webinarium dla wnioskodawców programu Erasmus+

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym Partnerstwom na małą skalę (KA210) w sektorze “Kształcenie i szkolenia zawodowe”. więcej »

raquel-pedrotti-hB-Vwbyxr9U-unsplash.jpg

"Świat się kręci wokół wsi” - konkurs filmowy

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza młodych ludzi do udziału w amatorskim konkursie filmowym pt. „Świat się kręci wokół wsi”. Nagroda główna to aż 6 tys. złotych! więcej »

242521651_5079138858779189_7014561486480528029_n.jpg

"I am Europe, we are Europe" - podejmij wyzwanie!

Napisz krótką historyjkę inspirowaną europejską różnorodnością, zbieraj lajki i walcz o nagrody! Do wygrania gadżety kampanii Time to Move, torba Eastpak i subskrypcja Spotify Premium. więcej »

IMG_1991.JPG

Eurodesk szuka ambasadorów

Chcesz prowadzić lekcje i warsztaty dla młodzieży? Zostań ambasadorem Eurodesk Polska! Poznasz atrakcyjne metody dydaktyczne, otrzymasz dostęp do unikalnych zasobów i nowoczesnych narzędzi, z więcej »

kvalifik-5Q07sS54D0Q-unsplash.jpg

Weź udział: Szkolenie: Europejski Korpus Solidarności

4-dniowe szkolenie w Gruzji przeznaczone dla organizacji, które aktywnie uczestniczą w działaniach wolontariackich Europejskiego Korpusu Solidarności. więcej »

153076bf9cd68d09cd84f747e06a9548.jpg

Weź udział: Festiwal Edukacji Nieformalnej NA ZMIANĘ

Edukacyjne wydarzenie w Toruniu dla NGO, osób pracujących z młodzieżą, społeczników i innych aktywnych! więcej »

phdo.png

Granty: „PhDo” - naukowe stypendium doktoranckie

Stypendia dla doktorantów współpracujących z organizacją pozarządową, a temat pracy doktorskiej jest (lub będzie) użyteczny dla całego trzeciego sektora. więcej »

młoda redakcja 22.png

Weź udział: Młoda Redakcja 2021/2022

10 edycja programu stażowego dla studentów - młodych dziennikarzy, którzy chcą zdobyć doświadczenie pisarskie oraz orientują się w tematach współpracy polsko - niemieckiej. więcej »

SOF2021 - wydarzenie.png

Weź udział: Shapers of the Future 2021

Nowa edycja programu rozwojowego dla młodych liderów, którzy dbają o dobro społeczne i publiczne oraz interesują się innowacyjnością. więcej »

ogloszenie-konkursu-fb-2.png

Granty: Społeczeństwo obywatelskie dla dialogu

Konkurs dla organizacji pozarządowych mający na celu promowanie społeczeństwa obywatelskiego i wsparcie różnorodności kulturowej. więcej »

szkolazklasa_fundacja_300x169.png

Weź udział: Szkoła z klasą

19 edycja programu w trakcie którego nauczyciele realizują zadania z uczniami poprawiające proces uczenia się, współpracę czy krytyczne myślenie. więcej »

marvin-meyer-SYTO3xs06fU-unsplash.jpg

Weź udział: Szkolenie: Make yourself Visible 2

Podczas 8-dniowego szkolenia w Czechach pracownicy młodzieżowi dowiedzą się m.in. jak sprawić, żeby działania organizacji były bardziej widoczne oraz jak przyciągnąć wolontariuszy i nowych darczyńców. więcej »

W Europie - na dziennikarskim tropie

W Europie - na dziennikarskim tropie

Jesteś studentem i lubisz pisać? Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie na esej o tematyce europejskiej! Do wygrania publikacja w kwartalniku "Europa dla Aktywnych" oraz nagrody rzeczowe.  więcej »

elisa-calvet-b-S3nUOqDmUvc-unsplash.jpg

Raport: Edukacja i szkolenia dorosłych w Europie

Autorzy nowego raportu Eurydice analizują krajowe polityki uczenia się przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem działań wspierających dorosłych o niskim poziomie umiejętności w dostępie do możliwości uczenia się. więcej »

element5-digital-OyCl7Y4y0Bk-unsplash.jpg

Publikacja: Europejski Kalendarz Roku Szkolnego 2021/22

Eurydice przygotowała koleją edycję publikacji zbierającej szczegółowe dane o organizacji roku szkolnego 2021/22 we wszystkich 38 krajach sieci.  więcej »

The-25-Percent-Project-1000x563.png

Dołącz do "Projektu 25%"

Chcesz zmieniać świat? Wejdź na stronę “Projektu 25%” i dziel się swoimi pomysłami. Najciekawsze zostaną zaprezentowane podczas Konferencji w sprawie Przyszłości Europy. więcej »

Bulletin_ErasmusLaunch.jpg

Weź udział: Konferencja dotycząca nowej aplikacji Erasmus+

Aplikacja mobilna Erasmus+ doczekała się aktualizacji! Nowa wersja zostanie zaprezentowana już 21 września podczas specjalnej konferencji online. Zarejestruj się już teraz! więcej »

Kopia COVER. - Youth Information Survey 2021(1).png

Weź udział w badaniu Eurodesk 2021

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z szukaniem możliwości pracy, studiów i wolontariatu za granicą i wygraj nagrody! więcej »

Przyszłość Europy

Przyszłość Europy: ruszają Panele Obywatelskie

W dniach 17-19 września w Strasburgu odbędą się pierwsze sesje obrad Europejskich Paneli Obywatelskich. Weźmie w nich udział 200 losowo wybranych przedstawicieli wszystkich państw UE, w tym ponad 60 młodych ludzi w wiek więcej »

210816_ASEFSU23_WebsiteFeaturedImage-2048x1153.png

Weź udział: Trwa nabór do szkoły letniej ASEF

Interesujesz się politykami miejskimi, socjologią miasta lub urbanistyką? Dołącz do młodzieży z 51 krajów Azji i Europy i weź udział w warsztatach, wykładach oraz prelekcjach dotyczących zrównoważonej przyszłości miast. więcej »

1200px-Flag_of_UNESCO.svg.png

Weź udział: Jak przeciwdziałać dezinformacji i mowie nienawiści?

Jak zapobiegać wykorzystywaniu mediów społecznościowych do polaryzacji społeczeństwa i zwiększania nietolerancji? Biuro UNESCO w Brukseli zaprasza do udziału w konferencji organizowanej w ramach Międzynarodowego Dnia Po więcej »

Logo.jpg

Weź udział: Rekomendacje dla Unii

Jak zwiększyć zaangażowanie obywateli w proces decyzyjny UE? Nad tym zagadnieniem zastanawiać się będą młodzi uczestnicy warsztatów organizowanych przez Polską Fundację im. Roberta Schumana więcej »

25 procent logo.png

Pomysły na Europę

Sporo się ostatnio dzieje w europejskiej polityce młodzieżowej. Komisja Europejska powołała koordynatora ds. młodzieży, a w Europie szerokim echem odbija się „Projekt 25%” - pisze Warzyniec Pater, koordynator sieci Eurodes więcej »

LOGO.png

Granty: Nagroda im. Szymona Wiesenthala

Czy aktywnie udzielasz się w walkę z antysemityzmem? Lub czy znasz kogoś zaangażowanego w edukację ludzi o Holokauście i uważasz, że działania te należy docenić? Weź udział w konkursie o nagrodę im. Simona Wiesenthala! więcej »

linus-mimietz-QYI__0vehUs-unsplash.jpg

Weź udział: Dziel się praktykami w Sztokholmie!

Młodzież ma kreatywność i potencjał do zmiany, jest źródłem rozwiązań dla wyzwań naszego społeczeństwa. Dowiedz się, jak możesz wesprzeć młodych ludzi podczas realizacji lokalnych inicjatyw w Szwecji! więcej »

Logo projektu

Weź udział: Warsztaty Media4Life

Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty dla osób pracujących z seniorami bądź chętnych do rozpoczęcia takiej pracy. Szkolenie odbędzie się w dniach 13 - 19 września. więcej »

plakat

Weź udział: Kongres Młodzieżowych Rad Miast

Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu zaprasza młodzież na Kongres Młodzieżowych Rad Miast w Mikołowie. więcej »

markus-spiske-iWbAkagCIB8-unsplash.jpg

Weź udział: Kamienie milowe dobrego samopoczucia

Czeka kurs online, który pomoże Ci zadbać o siebie! więcej »

kyle-head-p6rNTdAPbuk-unsplash.jpg

Weź udział: Improwizacja po angielsku

Wyjedź w piękne Tatry i poznaj tajniki teatralnej improwizacji by wykorzystać je w nauczaniu języka angielskiego! więcej »

windows-p74ndnYWRY4-unsplash.jpg

Weź udział: Szkolenie: Erasmus+ Partnerstwa na rzecz współpracy

Poznaj najważniejsze aspekty projektów Partnerstwa Współpracy będących częścią Akcji 2 programu Erasmus+ Młodzież! więcej »

TTM2021-photo_contest.png

Eurodeskowy konkurs fotograficzny "Zielona Europa"

Gotowi na Eurodeskowe wyzwanie? Wystarczy zdjęcie obrazujące wkład w bardziej ekologiczną/"zieloną" Europę aby powalczyć o nagrody! więcej »

plakat festiwalu

Weź udział: Już 16 września kolejny Festiwal Młodzieży w Rzeszowie!

Stowarzyszenie Projektów Miedzynarodowych “INPRO” zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Młodzieży więcej »

b59330ebbb784d0c4b40e6eabc24ee03.jpg

Raport: Praca z młodzieżą w czasach pandemii

Najnowsza publikacja Komisji Europejskiej bada czy polityka publiczna spełnia potrzeby pracowników młodzieżowych. więcej »

sophia-h-gue-CjMwAu4-OqY-unsplash.jpg

Raport: Młodzi kształtują politykę europejską

Rada Europy wydała publikację na temat najnowszych polityk młodzieżowych realizowanych w krajach europejskch.  więcej »

nfgw.jpg

Granty: Edukacja ekologiczna

Wsparcie inicjatyw edukacyjnych podnoszących świadomość i kształtujących postawy ekologiczne, a także upowszechniających wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. więcej »

Orzeł_MON_logo.jpg

Granty: Niepodległość to nasza sprawa

Granty na upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. więcej »

logo

Weź udział: E-wolontariat/praktyki w LEVEL UP

Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza na e-wolontariat! Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem możesz rozwijać się w takich obszarach jak: zarządzanie projektami krajowymi i międzynarodowymi, wdrażanie pomysłó więcej »

carl-heyerdahl-KE0nC8-58MQ-unsplash.jpg

Portal dla e-wolontariuszy: TuDu

TuDu to pierwsza w Polsce platforma do współpracy między NGO a wolontariuszami przez Internet. więcej »

CKA.png

Ogólnopolski konkurs graficzny

VII edycja konkursu graficznego na niebanalną i odważną interpretację słowa WOLNOŚĆ. więcej »

abw.png

Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa

Konkurs na prace licencjackie, magisterskie i doktorskie dotyczące tematów zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych lub ekonomicznych. więcej »

PFRON.jpg

Granty: Znajdź Pracę - aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami

Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami od stworzenia Indywidualnego Planu Działania, przez kursy i wsparcie po 3-miesięczne staże zawodowe. więcej »

edukacja_inspiracja_logo-750x275.jpg

Granty: Edukacja Inspiracja

Program grantowy dla nauczycieli z całej Polski, pracujących w publicznych szkołach podstawowych w małych miejscowościach (do 30 tys. mieszkańców). więcej »

integracja.png

Granty: Konkurs stypendialny w ramach Funduszu Wieczystego im. Piotra Pawłowskiego

Stypendia dla młodych ludzi z różnymi rodzajami niepełnosprawności, którzy aktywnie działają na rzecz innych w swoim środowisku. więcej »