Eurowolontariat -

Indie i Nepal czekają na wolontariuszy

Możesz wyjechać do Indii lub Nepalu. Sam/a decydujesz na jak długo i czym się będziesz zajmować. Możesz sprawdzić się zarówno jako nauczyciel, jak i pracownik fizyczny.


Polska organizacja Autokreacja umożliwia wyjazd na wolontariat do Indii i Nepalu. Na miejscu pracujesz na rzecz lokalnej społeczności, poznajesz nową kulturę, zwiedzasz... Tematyka projektów jest bardzo zróżnicowana - możesz pracować z dziećmi, młodzieżą, działać na rzecz interesu publicznego, pracować w biurze, czy pomóc w odbudowie po trzęsieniach ziemi.

Długość wyjazdu zależy od ciebie - może to być kilka tygodni, miesięcy, a nawet rok lub dłużej. Na miejscu będziesz mieć zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.

Koszt zależy od wybranego projektu i długości wyjazdu. Opłata nie obejmuje jednak ceny: biletów lotniczych, wizy, ewentualnych szczepień, ubezpieczenia zdrowotnego. Wszystkie projekty wymagają znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Aby się zgłosić wybierz kraj, w którym chcesz zostać wolontariuszem i zapoznaj się z dostępnymi projektami. Po wybraniu projektu wyślij wymagane dokumenty na adres wolontariat@autokreacja.org (szczegółowe instrukcje znajdziesz przy opisie projektu). Po otrzymaniu od ciebie zgłoszenia, skontaktuje się z tobą odpowiednia osoba w celu szczegółowego omówienia programu i dalszych etapów procesu aplikacyjnego.

Więcej informacji:
https://autokreacja.org/ 

stopka strony