Eurowolontariat -

Wolontariat w Ameryce Łacińskiej

To idealna propozycja dla tych, którzy chcą połączyć wyjazd na wolontariat z poznaniem zupełnie innej kultury, a przy tym podnieść swoje umiejętności językowe – można wyjechać w całkiem egzotyczne miejsca!


COINED organizuje pracę dla międzynarodowych wolontariuszy w krajach Ameryki Łacińskiej. Programy trwają od 2 tygodni do 12 miesięcy. Tematyka projektów to: ekologia, edukacja, prace remontowe i konserwatorskie, praca z dziećmi, osobami starszymi, niepełnosprawnymi, na rzecz społeczności lokalnej.

Warunki pobytu zależą od organizacji przyjmującej na wolontariat. 
Wolontariusze mają zapewnione zakwaterowanie i co najmniej jeden posiłek dziennie (najczęściej śniadanie) oraz transfer z lotniska na miejsce projektu. Muszą jednak samodzielnie zadbać o wizę i ubezpieczenie. Konieczna jest komunikatywna znajomość hiszpańskiego. Koszt udziału zależny jest od czasu pobytu i kraju docelowego (https://intercoined.com/prices/ ).

Oprócz wolontariatu COINED umożliwia także odbycie praktyk studenckich w połączeniu z nauką języka hiszpańskiego. Wyjazdy trwają minimum 2 miesiące i są adresowane do osób, które znają język hiszpański na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym.

Więcej informacji:
https://intercoined.com/gap-year/volunteers/
 

stopka strony