Eurowolontariat -

Wzmacniaj swoją wiarę z Rock UK

Wolontariat w ośrodku sportowym dla dzieci i młodzieży. Możesz wyjechać aż na 9 miesięcy! Dostaniesz kieszonkowe oraz możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.


Rock UK to chrześcijańska organizacja, która organizuje zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze poszukiwani są do pracy w ośrodku Frontier Centre w hrabstwie Northamptonshire. Do twoich przykładowych zadań należeć będą: pomaganie instruktorom w prowadzeniu zajęć, praca na stołówce, pomoc przy sprzątaniu ośrodka, prace adiministracyjne.

Chętni pracują w grupach 8-12 osobowych przez 37,5 godziny tygodniowo. W trakcie pobytu wolontariusze pogłębiają także swoja wiarę i uczęszczają na zajęcia biblijne. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego.

Na wolontariat przyjmowane są wyłącznie osoby pełnoletnie (z reguły do 28 roku życia). Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe w wysokości 35 funtów tygodniowo.

Staże trwają od co najmniej 3 miesięcy do maksymalnie 9 miesięcy i zwykle rozpoczynają się w styczniu, lutym i kwietniu, ale w miarę możliwości organizator stara się być elastyczny.

Więcej informacji:
www.rockuk.org/work-for-us/volunteer

stopka strony