Eurowarsztaty w Eurobusie

Tego w historii Europejskiego Tygodnia Młodzieży jeszcze nie było. Krajowe Biuro Eurodesk Polska zaprasza na jedyne w swoim rodzaju warsztaty – o eurowyborach i wolontariacie za granicą. Zajęcia odbędą się w... autobusie. Piętrowym autobusie.


Warsztaty odbędą się 9 maja w Warszawie w godzinach: 9:00-10:30, 10:30-12:00, 14:30-16:00. W sumie odbędzie się 6 zajęć (jednocześnie będą prowadzone dwa warsztaty). Na warsztatach „Eurowolontariat” słuchacze poznają różne możliwości pracy społecznej za granicą. A w czasie zajęć „Młodzież ma głos” przekonają się, dlaczego warto głosować w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Oba warsztaty prowadzone są w przystępnej formie i atrakcyjnej oprawie. Przekazują unikalną wiedzę i angażują uczestników (m.in. za pomocą telefonów komórkowych). W czasie warsztatów autobus będzie jeździł po ulicach Warszawy, zachęcając reklamami do udziału w pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży.

W pierwszej kolejności warsztaty przeznaczone są dla klas szkół ponadgimnazjalnych (liczba uczniów nie powinna przekraczać 20) oraz osób indywidualnych.

Klasy mogą zarejestrować się tutaj, a uczestnicy indywidualni: tutaj, za pomocą formularza rekrutacyjnego (pytanie nr 5) znajdującego się na stronie Europejskiego Tygodnia Młodzieży, na której znaleźć można szczegółowe informacje o warsztatach i innych wydarzeniach organizowanych w ramach ETM. 

UWAGA: Nie ma już wolnych miejsc dla klas!

Indywidualnie można zapisywać się na 2 warsztaty:

Młodzież ma głos – 9.00-10.30

Eurowolontariat – 14.30-16.00

Termin zgłoszeń: 7 maja do 23:59.

stopka strony