News -

Skillage - test dla wątpiących

Boisz się, że świat Ci uciekł i nie poradzisz sobie w pracy? Sprawdź swoje kompetencje na stronie uruchomionej przez Telecentre Europe.


"Skillage" to narzędzie, dzięki któremu możesz ocenić, jak dobrze rozumiesz technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) w środowisku pracy. Na każde pytanie masz do wyboru kilka różnych odpowiedzi. Niektóre są proste, inne wymagają zastanowienia. Z niektórymi odpowiedziami możesz się nawet nie zgadzać, ale są one tak sformułowane celowo, aby zachęcić Cię do zastanowienia nad każdym tematem.

W kwestionariuszu jest 15 wybranych przypadkowo pytań z 5 kategorii: zdolność zatrudnienia, produktywność, komunikacja, media społecznościowe, umiejętność wyszukiwania i korzystania z informacji, ewidencja i katagolowanie.

Po wypełnieniu kwestionariusza otrzymasz raport umiejętności "Skillage". Będziesz mógł/a pokazać go pracodawcy, aby zademonstrować, jakie umiejętności ICT posiadasz. Dowiesz się też, gdzie jest najbliższa biblioteka publiczna lub inne miejsce oferujące bezpłatny dostęp do internetu, w którym możesz zwiększyć swoje umiejętności.

Strona działa pod adresem www.skillage.eu.

stopka strony