News -

Słowacja - mały, piękny kraj

Całodniowy bilet wstępu do Tatralandii wraz z noclegiem jest nagrodą w konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krakowa.


Zadaniem klas uczestniczących w konkursie jest przygotowanie pracy plastycznej na temat „Słowacja – mały, piękny kraj”. Praca może być wykonana dowolną techniką i w dowolnej konwencji (plakat, afisz, gazetka ścienna, prezentacja zdjęć itp.) w formacie 70 cm x 100 cm.

Dzieło należy sfotografować, zapisać w pliku jpg, a następnie przesłać wraz z kartą zgłoszeniową na adres konkursy@cmjordan.krakow.pl (w temacie e-maila wpisując „Słowacja – mały, piękny kraj”).

Zgłoszenia zostaną opublikowane na facebookowym profilu sponsora konkursu – Parku Wodnego Tatralandia, gdzie internauci będą mogli głosować na swoją ulubioną pracę. Nagrodą dla zwycięzców będzie grupowy bilet wstępu do Tatralandii oraz nocleg w Holiday Village Tatralandia wraz z kolacją i śniadaniem.

Organizatorem konkursu jest Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2015 r.

Więcej szczegółów na stronie Centrum.

stopka strony