EYE 2020 - zgłoś warsztat!

Masz pomysł na wydarzenie, które powinno znaleźć się w programie przyszłorocznego Europejskiego Spotkania Młodzieży? Zostań jego organizatorem!


Europejskie Spotkanie Młodzieży (European Youth Event, EYE) to wydarzenie organizowane przez Parlament Europejski, w trakcie którego tysiące młodych ludzi z całej Unii może spotkać się z europejskimi decydentami, by wymienić poglądy na temat najważniejszych problemów młodzieży.

Najbliższa edycja imprezy odbędzie się w Strasburgu w dniach 29-30 maja 2020. Inicjatorzy EYE już teraz jednak szukają pełnych energii młodych ludzi i organizacji, które chciałyby mieć wpływ na program imprezy. 

Jeśli masz pomysł na debatę, warsztat lub inne ciekawe wydarzenie, które mogłoby odbyć się w ramach EYE2020, koniecznie się nim podziel! Jeśli twoje wydarzenie zostanie wpisane do programu EYE2020, możesz liczyć na to, że Parlament Europejski sfinansuje koszty związane z jego organizacją.

Propozycje wydarzeń – w j. angielskim, niemieckim lub francuskim – zgłaszać można indywidualnie lub grupowo. Zgłaszający powinni mieć od 16 do 30 lat (opiekun grupy może być starszy, ale musi mieć min. 18 lat).

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie EYE2020.

stopka strony