News -

5 kroków do sukcesu młodego twórcy

Fundacja Lotto zaprasza do udziału w programie „1/1 Mistrz i Uczeń”, skierowanym do młodych twórców i animatorów kultury w wieku 18-35 lat.


Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" oraz Fundacja Lotto zapraszają do udziału w programie „1/1 Mistrz i Uczeń”, skierowanym do młodych twórców i animatorów kultury w wieku 18-35 lat.

Uczestnikami inicjatywy zostaną osoby, które przedstawią najbardziej oryginalne i inspirujące pomysły działań społeczno-kulturalnych, związanych z fotografią dokumentalną, filmem dokumentalnym, designem społecznym oraz z projektami interdyscyplinarnymi i animacją

Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się we wrześniu br. w Warszawie. Wyłoniona dziesiątka uczestników weźmie udział w warsztatach, spotkaniach z mentorami i coachami oraz dostanie możliwość rozwoju i realizacji swojego pomysłu.

Uczestnicy będą mieli szansę pracować nad swoim dziełem pod opieką mistrzów - uznanych artystów i animatorów: Zofii Bisiak, Janusza Byszewskiego, Jolanty Dylewskiej, Zbigniewa Libery, Jerzego Porębskiego, Bożeny Szroeder, Tadeusza Rolke, Tomasza Tomaszewskiego i Zofii Zaorskiej.

Program „1/1 Mistrz i Uczeń” Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” jest realizowany w partnerstwie z Fundacją LOTTO Milion Marzeń oraz finansowany ze środków Fundacji LOTTO Milion Marzeń.

Rekrutacja do programu trwa do 18 sierpnia 2013 r.

Więcej informacji na stronie:
http://1na1.e.org.pl
stopka strony