News -

Bezpłatne szkolenie z podstaw Programu "Młodzież w działaniu"

Stowarzyszenie Międzynarodowej i Międzykulturowej Wymiany ANAWOJ zaprasza do udziału w szkoleniu wprowadzającym dla osób zainteresowanych projektami w Programie „Młodzież w działaniu” oraz pozyskiwaniem środków z Programu.


Stowarzyszenie Międzynarodowej i Międzykulturowej Wymiany ANAWOJ zaprasza do udziału w szkoleniu wprowadzającym osoby zainteresowane projektami w Programie „Młodzież w działaniu” oraz pozyskiwaniem środków z Programu. Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 15-17 marca 2013r. w Kompleksie Hotelowym „Zajazd” w Michałowie i właśnie trwa na nie nabór - do 7 marca do godz. 20.00!!! Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, pokrywamy koszt zakwaterowania i wyżywienia, szkoleniowca i materiałów szkoleniowych. KARTA ZGŁOSZENIA, opis miejsca szkolenia oraz inne ważne informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce SZKOLENIA. Podczas naszego 3-dniowego szkolenia powstają realne projekty! Oferujemy szkolenie wprowadzające do Programu, trwające 3 dni, podczas którego poruszamy tematykę związaną ze strukturą Programu, podziałem na Akcje i ich specyfiką, cyklem projektowym, podstawowymi aspektami jakościowymi projektu w Programie, założeniami jakościowymi w poszczególnych Akcjach, priorytetami i edukacją pozaformalną oraz pracę nad wnioskiem do programu i finansowanie działań. Szczególnie mile widziani na naszych szkoleniach są nauczyciele, aktywni uczniowie a nawet zespoły złożone z nauczyciela i 1-2 uczniów. Po szkoleniu oferujemy bezpłatne wsparcie w postaci konsultacji gotowego wniosku przed złożeniem do Narodowej Agencji "Mwd". Ostrzeżenie! Jesteśmy jedynym, oficjalnym ośrodkiem szkoleniowym na Podlasiu Narodowej Agencji Programu "Młodzież w działaniu". (sprawdź: http://www.mlodziez.org.pl/program-w-regionach ). Ostatnimi czasy pojawiło się sporo ofert firm komercyjnych oferujących szkolenia z Programu za "jedyne" 350-450 zł. Przestrzegamy przed ich ofertą - już kilkakrotnie przekonaliśmy się, że przekazywana przez nich wiedza jest często błędna i niezgodna z zasadami Programu. Nasze szkolenia są zawsze bezpłatne a jakość szkoleń gwarantuje Narodowa Agencja Programu "Mwd". W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Marcin Siekierko, Stowarzyszenie ANAWOJ tel. 666119898, gg 1747323 http://www.anawoj.org
stopka strony