News -

Chcecie utrzymać wakacyjne przyjaźnie? Zróbcie MIM!

Byliście już na wakacjach? Skorzystajcie z nawiązanych kontaktów - zróbcie ze znajomymi projekt MIM!


Byliście już na wakacjach? Skorzystajcie z nawiązanych kontaktów - zróbcie ze znajomymi projekt MIM!

W czasie zagranicznych wyjazdów, letnich obozów, festiwali muzycznych i innych imprez z pewnością poznaliście ciekawych ludzi z innych krajów europejskich, z którymi chcecie utrzymać kontakt. A wiadomo, nic tak nie integruje jak wspólne działanie!

Zawiązane przyjaźnie możecie kontynuować realizując Międzynarodową Inicjatywę Młodzieżową - w skrócie MIM. To projekt prowadzony przez minimum dwie grupy partnerskie przez okres co najmniej 3 miesięcy. O dofinansowanie na realizację projektu można starać się w ramach programu "Młodzież w działaniu" - Akcji 1.2. Inicjatywy Młodzieżowe w terminie do 1 października. Szanse na otrzymanie wsparcia są duże, bowiem projekty Międzynarodowych Inicjatyw są traktowane priorytetowo w procesie oceny wniosków.

Dzięki takiemu projektowi Wy i Wasi znajomi z innego kraju europejskiego możecie zmienić na lepsze swoją okolicę, zorganizować wydarzenia, których jeszcze u Was nie było, ponownie się spotkać i część działań przeprowadzić wspólnie.
Jeśli jeszcze nie nawiązaliście kontaktów międzynarodowych, możecie skorzystać z międzynarodowej wyszukiwarki OTLAS.

Dodatkowych informacji udzielają Magda Paszkowska (mpaszkowska@frse.org.pl) oraz Adam Kułanowski (akulanowski@frse.org.pl).

Więcej informacji na stronie:
www.mlodziez.org.pl/aktualnosci-akcyjne/byliscie-juz-na-wakacjach-skorzystajcie-z-nawiazanych-kontaktow-zrobcie-ze-znajo
stopka strony