Dołącz do sieci EKS!

Jesteś byłym wolontariuszem programu EVS, Erasmus+ lub Europejskiego Korpusu Solidarności? Przyjdź na wyjątkowe spotkanie, które zainauguruje Polską Sieć Alumnów Europejskiego Korpusu Solidarności.


Dołącz do polskiego oddziału międzynarodowej sieci młodych ludzi, którzy mają za sobą doświadczenie w realizacji projektu wolontariatu międzynarodowego. Cel? Lepiej się poznać, razem działać i wspólnie promować Program i jego możliwości, a także pozytywnie wpływać na otaczającą rzeczywistość. Angażując się w działania Sieci, zdobędziesz nowe doświadczenie i kompetencje, a także nawiążesz kontakty z ekipą wolontariuszy, którzy właśnie wrócili do Polski i chcą działać dalej. Bycie członkiem Sieci Alumnów umożliwi Ci korzystanie z bogatej oferty szkoleń krajowych i międzynarodowych, a także rozwój pod okiem doświadczonych trenerów.

Pierwsze spotkanie już w czerwcu: 20-23.06.2019, wypełnij formularz i przyjedź do Warszawy. Dołącz do Sieci i sam/a zdecyduj gdzie, jak i z kim chcesz działać oraz jakiego wsparcia potrzebujesz!

Wszelkich informacji udziela Kalina Strzalba z EKS (kstrzalba@frse.org.pl).

stopka strony