Dołącz do wspólnie.eu!

Wspólnie.eu to europejska platforma zrzeszająca młodych ludzi, którzy chcą zaangażować się w działania na rzecz przyszłości Europy. Zarejestruj się i dołącz do społeczności euroentuzjastów!


Wspólnie.eu to platforma sieciująca aktywnych, zaangażowanych społeczne młodych ludzi, którym przyszłość Starego Kontynentu nie jest obojętna. 

Platforma jest świetnym źródłem informacji o unijnych inicjatywach i kampaniach skierowanych do młodych. Korzystając z dostępnych na stronie narzędzi użytkownicy mogą np. wyszukiwać ciekawe wydarzenia odbywające się w ich okolicy, dołączać do debat organizowanych przez Komisję Europejską oraz brać udział w różnego rodzaju szkoleniach online. 

W zakładce “Relacje" młodzi Europejczycy zdają relacje ze swoich działań oraz zachęcają do działania innych. Opowiadają np. o przygodzie z wolontariatem, dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z aktywizmem i działalnością w organizacjach młodzieżowych i relacjonują europejskie wydarzenia. 

Dołącz do wspólnie.eu, dziel się pomysłami z kolegami i koleżankami z całej Europy i zaangażuj się w działania na rzecz lepszej przyszłości dla wszystkich! 

#wspolnie    #UniaEuropejska    #działaj    #młodzież    #EYY2022

stopka strony