News -

Europass - spotkanie w Domu Europy

Co to jest Europass? Z czego się składa portfolio tych dokumentów? Jak ich użyć w poszukiwaniu pracy czy edukacji? Te i inne pytania będzie można zadać w trakcie spotkania we Wrocławiu.


Spotkanie przybliży idee Europass i dokumenty wchodzące w skład portfolio: Życiorys, Paszport Językowy, Suplementy do dyplomu dla absolwentów szkół wyższych, Suplementy dla absolwentów kształcenia zawodowego oraz Europass – Mobilność. Uczestnicy dowiedzą się także, czym jest Europejski Paszport Umiejętności i jak można go przygotować.

Dodatkowo prowadzący wskażą możliwości uzyskania poszczególnych dokumentów oraz przykłady ich wykorzystania. Zaplanowano także czas na dyskusję.

Gospodarzami i organizatorami spotkania będą: Punkt Informacyjny Unii Europejskiej we Wrocławiu wraz z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej i Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego oraz Krajowe Centrum Europass.

Spotkanie odbędzie się 29 maja o godz. 16.00 w Domu Europy we Wrocławiu, przy ul. Widok 10. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: regionalny-infopoint-eu@e.pl.

stopka strony