News -

HRW: konferencje w Warszawie

Nie interesowałeś się do tej pory prawami człowieka? Przyjdź na spotkania w ramach Human Rights Week i pozwól się zainspirować!


1 marca ruszyła druga edycja projektu realizowanego w Szkole Głównej Handlowej poświęconego problematyce praw człowieka. Przedsięwzięcie składa się z trzech konferencji, których uczestnicy będą mogli zgłębić powstające wokół praw człowieka dylematy, ocenić zasłyszane mity i zrewidować stereotypy, a przede wszystkim – wdać się w emocjonujące dyskusje z ekspertami.

Pierwsza konferencja „Prawa człowieka a social media” odbędzie się 1 marca o godzinie 18.00 (bud. C, sala 2a). Dzień później o tej samej porze w budynku G (sala 151) zaplanowano dyskusję nt. Praw więźniów. Natomiast 3 marca o godz. 18.00 w budynku C (sala 2a) młodzi ludzie dyskutować będą na temat „Biznes a prawa pracownika”.

W tym roku inicjatywę SGH wspierają: Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Europejska Akademia Dyplomacji, Amnesty International, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Akademia PISM, Humanity in Action, Kultura Liberalna oraz Centrum Inicjatyw Międzynarodowych.

Szczegółowe informacje na profilu Human Rights Week na Facebooku.

stopka strony