News -

Idź w ślady najlepszych

Stawiasz pierwsze kroki w biznesie? Zgłoś się do lokalnego punktu kontaktowego programu „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”! Masz szansę na zagraniczny wyjazd i zebranie fascynujących doświadczeń.


„Erasmus dla młodych przedsiębiorców” to współfinansowany przez UE transgraniczny program wymiany, dający przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się za granicą od doświadczonych przedsiębiorców, prowadzących małe firmy.

Doświadczony przedsiębiorca, który pomaga początkującemu, ma możliwość poznania swojej firmy z nowej perspektywy, współpracy i nawiązania kontaktów handlowych z zagranicznymi partnerami oraz pogłębienia swojej wiedzy o zagranicznych rynkach.

By wziąć udział w programie, należy się zarejestrować i zgłosić do lokalnego punktu kontaktowego. Po przyjęciu do programu uzyskuje się dostęp do katalogu internetowego, który pozwala przedsiębiorcy oraz wybranemu lokalnemu punktowi kontaktowemu odnaleźć właściwego partnera wymiany. Same projekty trwają od jednego do sześciu miesięcy.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 3 czerwca 2015 r.

Więcej informacji na stronach programu oraz w bazie Eurodesku.

stopka strony