News -

Jak uczynić świat lepszym i bezpieczniejszym?

Co powiedziałbyś światowym liderom, gdybyś mógł do nich przemówić? Teraz to możliwe! Weź udział w konkursie Organizacji Narodów Zjednoczonych i podziel się swymi pomysłami.
Zadanie dla uczestników jest proste: wystarczy zamieścić w serwisie youtube.com film tłumaczący, co należałoby zrobić, by świat być lepszy i bezpieczniejszy. Nagranie nie może trwać dłużej niż 30 sekund, musi natomiast być oryginalne i wcześniej niepublikowane. Co ważne, powinno zaczynać się od słów „Przepraszam, panie Sekretarzu Generalny…”

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie. Filmy muszą być zrealizowane w angielskiej lub francuskiej wersji językowej lub mieć napisy w tych językach.

Termin zgłaszania prac mija 30 września 2011 r.

Więcej informacji nt. zasad konkursu na stronie https://www.un.org/wcm/content/site/citizenambassadors/lang/en/home/www.un.org/wcm/content/site/citizenambassadors/op/edit/lang/en/home/contest2011#reglement

Wskazówki jak realizować filmy na stronie:
www.un.org/wcm/content/site/citizenambassadors/lang/en/home/contest2011/UNIC_form_1/www.un.org/wcm/content/site/citizenambassadors/op/edit/lang/en/home/thecampaign/contest2011#vid
stopka strony