News -

Kampania „Time to Move?” w stolicy Podkarpacia

Zastanawiasz się nad pracą za granicą? Interesują Cię studia na jednej z zagranicznych uczelni? A może chcesz zostać wolontariuszem? Jeśli tak - odwiedź Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej (RODM) w Rzeszowie.


Zastanawiasz się nad pracą za granicą? Interesują cię studia na jednej z zagranicznych uczelni? A może chcesz zostać wolontariuszem? Jeśli tak - odwiedź Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej (RODM) w Rzeszowie.

W dniach od 13 do 16 października w godzinach od 10 do 16 w siedzibie RODM w Rzeszowie (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Sucharskiego 2) uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania dotyczące mobilności i Unii Europejskiej. 17 października odbędzie się też specjalna eurolekcja dla młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

Przedsięwzięcie organizowane w Rzeszowie jest elementem ogólnoeuropejskiej kampanii „Time to Move?”, koordynowanej przez sieć Eurodesk, której celem jest promocja międzynarodowej mobilności wśród młodych Europejczyków.

Więcej informacji na portalu Time to Move?.
stopka strony