News -

Karta, o której nie możesz zapomnieć

Podróżujesz po Europie? Pamiętałeś o zabraniu ze sobą Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego? Zrób zdjęcie, które zachęci innych do tego samego. Weź udział w konkursie Komisji Europejskiej.
Internetową zabawę pod hasłem „Weź na wakacje swoją kartę ubezpieczenia” organizuje dyrekcja generalna ds. zatrudnienia, spraw społecznych i włączenia KE. Zasady są proste: zdjęcie, promujące korzystanie z EKUZ należy załadować wraz z opisem na stronę Social Europe na Facebooku. Najlepiej, gdyby na fotografii nie pojawiały się twarze osób – w przeciwnym razie potrzebna będzie pisemna zgoda zainteresowanych lub ich opiekunów na publikację.

Zwycięzcę konkursu wskażą internauci w otwartym głosowaniu, które potrwa do 31 sierpnia. Zdobywca pierwszego miejsca wyjedzie na dwuosobową wycieczkę na Majorkę we wrześniu lub październiku.

Zdjęcia zgłaszać można do 31 sierpnia.

Więcej szczegółów na stronie http://campaigns.halalati.com/fc/insurance-card/photoContest-Ehic/home Głosowanie odbywa się na stronie: http://www.facebook.com/socialeurope?v=app_4949752878
stopka strony