News -

Konkurs dla młodych muzyków

Grasz? Śpiewasz? Pokaż swój talent całej Europie. Zgłoś się do udziału w YO!Fest Emerging Bands Contest – imprezie, która towarzyszyć będzie Europejskiemu Wydarzeniu Młodzieżowemu (6-8 lutego 2017 r.).


O udział w koncercie mogą starać się zespoły z krajów UE/EFTA oraz kandydujących do członkostwa. Grupy powinny liczyć nie więcej niż 6 muzyków, których średnia wieku nie przekracza 26 lat (żaden z członków nie może mieć więcej niż 30 lat). Gatunek wykonywanej muzyki powinien być „przystępny dla szerokiego grona słuchaczy”.

Zespoły, które najbardziej spodobają się jurorom, otrzymają zaproszenie do zagrania 30-minutowego koncertu w trakcie festiwalu YO!Fest - jednej z imprez towarzyszących Europejskiemu Wydarzeniu Młodzieżowemu (EYE). W tym roku gospodarzem EYE będzie holenderskie Maastricht.

Organizatorzy przedsięwzięcia - Europejskie Forum Młodzieży, JM International, Miasto Maastricht i Muziekgeiterij - zapewniają pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania i wyżywienia oraz 50 euro honorarium dla każdego członka zespołu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 4 stycznia 2017 r. Szczegóły na stronie festiwalu.

stopka strony