News -

Konkurs ekonomiczny „Wirtualny Menedżer”

Sprawdź swoją wiedzę ekonomiczną i weź udział w konkursie "Wirtualny Menedżer". Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego do udziału w organizowanym przez Fundację „Na rzecz nauki i edukacji – talenty” oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie konkursie.


Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego do udziału w konkursie ekonomicznym „Wirtualny Menedżer”. Konkurs organizowany jest przez Fundację „Na rzecz nauki i edukacji – talenty” oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przy wsparciu finansowym Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W ramach konkursu uczniowie będą zarządzać przedsiębiorstwami i konkurować ze sobą na wirtualnych rynkach przy użyciu gry symulacyjnej Marketplace. Konkurs składa się z 3 etapów:
  I etap – szkolenie dla nauczycieli (on-line – 10 godzin),
   II etap – rozgrywka eliminacyjna (on-line - 6 tygodni),
    III etap – rozgrywka finałowa (Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa k. Rzeszowa – 2 dni). W ramach konkursu są przewidziane nagrody dla uczniów i nauczycieli. Wszystkich zainteresowanych nauczycieli serdecznie zapraszamy do zgłaszania zespołów uczniowskich na konkurs. Rekrutacja szkół do konkursu trwa od 13.03.2013 do 20.03.2013 do godz. 24:00. Liczba miejsc ograniczona!!! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.wirtualnymenedzer.pl
    stopka strony