News -

Konkurs EP wciąż trwa!

Zamierzasz głosować w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego? Daj znać, cię do tego przekonało - i co w ogóle myślisz o tej unijnej instytucji. Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkową wycieczkę do Brukseli.


Parlament Europejski przedłużył termin przyjmowania prac w konkursie "Why should I care?". Swoje opinie na temat działalności europarlamentu można przesyłać aż do 11 kwietnia!

Na pytanie o znaczenie Parlamentu Europejskiego w twoim życiu możesz odpowiedzieć w dowolnej formie: pisząc esej, nagrywając piosenkę, przygotowując rysunek, a nawet układ taneczny. Mile widziane są również aplikacje na smartfony, projekty społeczne lub inne przedsięwzięcia, jakie tylko przyjdą ci na myśl.

W konkursie mogą wziąć udział obywatele państw UE oraz Chorwacji, przyjmowane będą zgłoszenia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Autorzy 20 najlepszych odpowiedzi otrzymają zaproszenie do Brukseli, gdzie będą mogli przedstawić swoje opinie i przyjrzeć się z bliska pracom Parlamentu Europejskiego.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 11 kwietnia 2013 r.

Więcej informacji na stronach:
www.epc.eu oraz facebook/ep.competition.
stopka strony