News -

Konkurs rysunkowy Galileo

Chcesz przejść do historii wszechświata? Wystarczą do tego kredki, talent i wyobraźnia! Stwórz swoją wizję kosmosu i aeronautyki, a będziesz miał szansę wymyślić nazwę dla jednego z satelitów w Programie Galileo.


Chcesz przejść do historii wszechświata? Wystarczą do tego kredki, talent i wyobraźnia! Przedstaw swoją wizję kosmosu i aeronautyki, a będziesz miał szansę wymyślić nazwę dla jednego z satelitów Programu Galileo.

Rysunek można stworzyć przy użyciu dowolnej techniki rysunkowej, malarskiej czy kolorystycznej. Uczestnicy mogą korzystać z farb, pisaków, kredek, ołówków, kleju i brokatu. Najważniejsze, by użyć sporej dozy wyobraźni! Na rysunku mogą się znaleźć gwiazdy, rakiety, planety, satelity i wszelkie inne obiekty kojarzące się z przestrzenią kosmiczną.

Udział w konkursie mogą wziąć osoby urodzone w roku 2000, 2001 lub 2002. Skan lub cyfrowe zdjęcie rysunku oraz formularz rejestracyjny należy przesłać za pośrednictwem strony internetowej www.galileocontest.eu/pl/registration do 15 listopada 2011 r.

Zwycięzcę zabawy wybierze krajowe jury. Laureat pojedzie na ceremonię rozdania nagród, gdzie zostanie uhonorowany dyplomem i trofeum przedstawiającym satelitę, który zostanie nazwany jego imieniem.

Więcej szczegółów na stronie www.galileocontest.eu/pl/competition
stopka strony