News -

Krótkie filmy o wierze

Fundacja „Wiara” Tony'ego Blaira zaprasza młodych ludzi poniżej 18. roku życia do udziału w konkursie filmowym. Zadaniem uczestników jest nakręcenie filmu, który pokaże, czym jest dla nich wiara.


Fundacja „Wiara” Tony'ego Blaira zaprasza młodych ludzi poniżej
18. roku życia do udziału w konkursie filmowym.
Zadaniem uczestników jest nakręcenie filmu, który pokaże, czym jest dla nich wiara.
Zwycięzca konkursu będzie mógł zrealizować swe dzieło z profesjonalną ekipą filmową, otrzyma też – podobnie, jak inni wyróżnieni – zaproszenie na ceremonię wręczenia nagród do BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Autor najlepszego filmu będzie mógł w trakcie ceremonii zaprezentować swoje dzieło. Organizatorzy konkursu chcą, by był on dostępny dla jak największej liczby osób. Młodzi ludzie, którzy nie mają dostępu do sprzętu filmowego, mogą więc otrzymać przenośną kamerę od Fundacji Tony'ego Blaira. Wystarczy do 14 maja wysłać do organizatorów liczący nie więcej niż 500 słów opis pomysłu na film, którego treść mieścić się będzie w jednej z następujących kategorii: Film rodzinny – jak wiara inspiruje mnie, moją rodzinę, sąsiadów lub kogoś, kogo podziwiam?
Film o działaniach – jak moja wiara inspiruje mnie do działań w szkole, mojej społeczności, z innymi wierzącymi lub na rzecz całego świata?
Film muzyczny – czy jestem fanem Bollywoodu czy Broadwayu? Jak mogę wykorzystać muzykę lub śpiew do wyrażania wiary?
stopka strony