News -

Miejsca pracy dla Europy, Europa dla miejsc pracy

Co myślisz o rynku pracy w Europie – i jaki jest jej wpływ na ten rynek? Chwyć aparat i pokaż, jak wygląda kwestia dostępności pracy w twoim otoczeniu lub jakie są twoje zawodowe ambicje. Wśród nagród są wycieczka do Brukseli oraz sprzęt fotograficzny wart 2 tys. euro.


Chwyć aparat i pokaż, jak wygląda kwestia dostępności pracy w twoim otoczeniu lub jakie są twoje zawodowe ambicje. Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie Europejskiej Partii Socjalistów przedłużono do 15 lipca.

W konkursie, organizowanym przez Grupę Europejskiej Partii Socjalistów (PES) w Komitecie Regionów, mogą wziąć udział obywatele Unii, którzy ukończyli 18 lat i nie zajmują się zawodowo fotografią. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć związanych z tematem: „Miejsca pracy dla Europy, Europa dla miejsc pracy”. Pomysłów można szukać na stronie internetowej konkursu, gdzie zamieszczono „obłok inspiracji”.

Zgłoszone prace oceni jury złożone z członków Grupy PES oraz ze specjalistów zajmujących się zawodowo fotografią. Nazwiska trzech laureatów organizatorzy ogłoszą najpóźniej 31 października 2014 r. We wrześniu przeprowadzone zostanie również głosowanie na stronie Grupy PSE w Komitecie Regionów na Facebooku (http://www.facebook.com/pesgroupcor), które wyłoni laureata nagrody publiczności. Zwycięzca konkursu otrzyma sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości 2 tys. euro.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 lipca 2014 r. wypełnić formularz uczestnictwa i przesłać fotografię za pośrednictwem strony internetowej Grupy PES w Komitecie Regionów:
www.pes.cor.europa.eu
stopka strony