News -

Mobility in the Mind

Masz w sobie ducha przedsiębiorczości? Znasz język angielski i wiesz, jak wykorzystywać nowe narzędzia komunikacji i technologie cyfrowe? Weź udział w konkursie dla młodych innowatorów!


Polskie Stowarzyszenie Projektów Młodzieżowych PSPM zaprasza do udziału w konkursie na najciekawsze inicjatywy, które uczynią życie lokalnych społeczności bardziej dostępnymi dla młodych ludzi poprzez wykorzystanie możliwości stwarzanych przez nowe narzędzia komunikacji i technologie cyfrowe. - Napisz, czym się pasjonujesz i dlaczego realizacja tych pasji byłaby Twoją wymarzoną pracą! - apelują organizatorzy.

Zadaniem uczestników jest opisanie wspomnianej idei (na nie więcej niż 1 stronie), przedstawienie korzyści wynikających z posiadania Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO26, zwiększających atrakcyjność na rynku pracy, oraz przygotowanie kreatywnego CV.

Wybrane osoby zostaną częścią ogólnoeuropejskiego projektu “Mobility in the Mind” - zostaną przeszkolone i zdobędą umiejętności, które umożliwią im urzeczywistnienie swoich wizji i przekształcenie ich w prawdziwy biznes plan. 

Zgłoszenia należy do 25 lutego 2015 r. na adres projekt@euro26.org.pl.

Dodatkowe informacje na stronie www.eyca.pl.
 

stopka strony