News -

Nabór dobrych pomysłów

Masz innowacyjny pomysł na biznes? Weź udział w programie Dobry Pomysł i uzyskaj profesjonalne wsparcie w weryfikacji rynkowej przydatności twojego projektu, a także doradztwo w zakresie założenia spółki czy pozyskania finansowania.


Program skierowany jest do osób, które zajmują się działalnością racjonalizatorską i innowacyjną. Do programu mogą zgłosić się studenci, naukowcy, pracownicy firm oraz pozostali pasjonaci techniki i innowacji. Ich pomysły zostaną ocenione przez komisje złożone z ekspertów oraz analityków biznesowych. Następnie, po otrzymaniu pozytywnej opinii w zakresie praw własności intelektualnej, 120 Pomysłów przejdzie do kolejnego etapu oceny – panelu ekspertów. Spośród nich komisje wybiorą 35 najlepszych, które będą mogły starać się o dofinansowanie.

Nabór wniosków rozpoczął się 18 października i odbywa się w trybie ciągłym do momentu zebrania 350 pomysłów, które przejdą pozytywnie weryfikację formalną.

Organizatorem programu jest Polski Fundusz Rozwoju. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny znajduje się na stronie: https://dobrypomysl.pfr.pl/.