News -

Nagraj wrażenia z mobilności

Wyjeżdżałeś za granicę, by się uczyć lub pracować? Nakręć film opisujący twoje doświadczenia. W konkursie Europemobility możesz wygrać 500 euro i wycieczkę do Włoch.
Udział w rywalizacji mogą wziąć uczniowie z całej Europy (i nie tylko), którzy uczestniczyli w wymianach młodzieżowych, międzynarodowych stażach, stypendiach lub praktykach. Organizatorzy szczególnie liczą na byłych beneficjentów programów Młodzież w działaniu, Leonardo da Vinci, Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców czy Comenius, jednak zgłaszać się mogą również osoby, które skorzystały ze wsparcia innych inicjatyw.

Zadanie uczestników polega na nagraniu filmu opisującego wrażenia i rezultaty wyjazdu. Materiał – nie dłuższy niż 3 minuty – powinien być oryginalny, zgodny z zasadami ochrony własności intelektualnej i nagrany w jęz. angielskim (lektor lub napisy).

W konkursie przyznane zostaną dwie nagrody – jednego z laureatów wskaże jury, drugiego internauci w otwartym głosowaniu. Zwycięzca w pierwszej kategorii otrzyma 500 euro oraz zaproszenie na wycieczkę do Włoch, faworyt publiczności dostanie iPada. Wręczenie nagród i prezentacja najlepszych filmów odbędzie się podczas zaplanowanej na wrzesień międzynarodowej konferencji Europemobility.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 lipca 2014 r., głosować online można do 30 lipca.

Dodatkowe informacje na stronie:
www.europemobility.tv
stopka strony