News -

Nagroda dla najlepszego zdjęcia z życia uniwersyteckiego

Santander Universidades ogłasza internetowy konkurs Foto Talenty 2014, organizowany w ramach III Międzynarodowego Kongresu Rektorów.


Santander Universidades ogłasza internetowy konkurs Foto Talenty 2014, organizowany w ramach III Międzynarodowego Kongresu Rektorów.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które należą lub należały do środowiska akademickiego (studentów, wykładowców, pracowników naukowych, administracyjnych, absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, itp.) bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania. Tematyka zdjęć powinna być przede wszystkim oryginalna i dotyczyć życia uniwersyteckiego uczestników konkursu. Zgłaszane zdjęcia nie powinny być wcześniej publikowane.

Zainteresowane osoby muszą być użytkownikami platformy Universia - największej sieci uniwersytetów hiszpańsko- i portugalskojęzycznych, zrzeszającej 1262 uczelni z 23 krajów. Zdjęcia zgłaszać należy na stronie www.fototalentos.com. 25 fotografii, które uzyska największą liczbę głosów internautów, wejdzie do finału, w którym jury wyłoni zwycięzców. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma w nagrodę 3 tys. euro.

Inicjatywa jest częścią przygotowań do III Międzynarodowego Kongresu Rektorów Universia pod hasłem „Uniwersytet XXI wieku: perspektywa iberoamerykańska”. Kongres odbędzie się w Río de Janeiro w lipcu i weźmie w nim udział ponad 1100 rektorów z 46 krajów.

Termin zgłaszania zdjęć mija 7 lipca 2014 r.

Więcej szczegółów na stronie konkursu oraz banku BZ WBK.