News -

Nagrody Przedsiębiorczości Erasmusa

Uczestniczyłeś w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”? Weź udział w konkursie i pokaż, co o nim myślisz.


Uczestniczyłeś w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”? Weź udział w konkursie i pokaż, co o nim myślisz.

Program Erasmus dla młodych przedsiębiorców jest transgranicznym programem wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej. Do wymiany doświadczenia dochodzi podczas pobytu u doświadczonego przedsiębiorcy, który pomaga początkującemu przedsiębiorcy w zdobywaniu umiejętności koniecznych do prowadzenia małej firmy.

Uczestnicy programu – zarówno nowi przedsiębiorcy, jak i ci, którzy ich przyjmowali, mogą wziąć udział w konkursie, nadsyłając swe zgłoszenie w następujących kategoriach:

- C1 – film opowiadający o udanym przedsięwzięciu biznesowym (termin przyjmowania zgłoszeń: 17 sierpnia)
- C2 – najbardziej udany przykład współpracy po wymianie (termin: 13 sierpnia)
- C3 – najlepszy pomysł na biznes (13 sierpnia).

Wręczone zostaną również nagrody w kategoriach C5 (najlepsza organizacja pośrednicząca) oraz C4 – na najlepszego przedsiębiorcę goszczącego. Ten ostatni zostanie wyłoniony 9 września 2012 r. przez Biuro ds. Wspierania przy użyciu EYE IT Management Tool.

Zwycięzcy zostaną zaprezentowali i uhonorowani 11 października 2012 r. w trakcie ceremonii organizowanej przez Dyrekcję ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskiej.

Więcej informacji na stronie:
www.erasmus-entrepreneurs.eu/page.php?cid=11&nid=052
stopka strony