News -

Nowa odsłona kampanii Ready, Study, Go! Poland

Ruszyła strona internetowa www.go-poland.pl. To oficjalny portal skierowany do cudzoziemców zainteresowanych studiowaniem w Polsce.
Największy atut portalu to wyszukiwarka Studyfinder - można dzięki niej łatwo znaleźć kierunki studiów prowadzonych w Polsce w językach obcych na wszystkich trzech poziomach kształcenia, w tym także kursów typu non-degree (np. MBA). To aplikacja unikatowa, bo za jej działanie odpowiadają same uczelnie, zarówno publiczne jak i niepubliczne, indywidualnie w zakresie własnej oferty.

W bazie portalu znajduje się już ponad 500 programów studiów. Na stronie można również znaleźć informacje o tym, dlaczego warto studiować w Polsce, jak wygląda nasz system szkolnictwa wyższego, jak przygotować się do wyjazdu do Polski, a także jak skorzystać z programu Erasmus+.

Strona www.go-poland.pl działa już w językach angielskim i portugalskim. W przygotowaniu są kolejne wersje, m.in. rosyjska, chińska i ukraińska. Portal zrealizowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach rządowej kampanii Ready, Study, Go! Poland promującej studiowanie w Polsce. Kampanię wspiera Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, m.in. poprzez organizację stoisk narodowych na międzynarodowych targach i konferencjach edukacyjnych, a także przygotowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych z zakresu studiowania w Polsce.
stopka strony