News -

Państwo Środka poznaj od środka

7 listopada ruszyła rekrutacja na wolontariat w ramach programu Discover China. To unikalna szansa, by poznać Państwo Środka i jego niezwykłą kulturę.
Jak w łatwy sposób zwiedzić egzotyczne Chiny? Odpowiedź jest prosta: wyjechać na wolontariat Discover China, oferowany przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. To szansa na zdobycie doświadczenia, poznanie nowej kultury, zbudowanie międzynarodowej sieci kontaktów, a także polepszenie umiejętności językowych.

Joanna, która brała udział w poprzedniej edycji programu, tak opowiada o swojej przygodzie: - To było cudowne doświadczenie. Gdy znalazłam się w Chinach poczułam się taka mała i zagubiona. O tym, jak wielkie jest to państwo, przekonałam się na miejscu w czasie licznych podróży. Podczas praktyki uczyłam dzieci angielskiego. Poznanie ich i możliwość wpływu na ich rozwój były wspaniałym przeżyciem. Pozostały mi niezapomniane wspomnienia i pamiątki z tego miejsca oraz wartościowe doświadczenie, które tam zdobyłam.

AIESEC oferuje pomoc w przygotowaniach do wyjazdu. Ułatwia załatwianie formalności, zapewnia opiekę na miejscu oraz propozycje spędzenia czasu wolnego. AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów - działa w 107 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. Ma 60 lat doświadczenia w prowadzeniu praktyk zagranicznych oraz wolontariatu.

Więcej szczegółów na stronie www.discover-china.pl
stopka strony