News -

Pierwszy Młodzieżowy Stragan Polityczny w Świnoujściu-ZADAJ PYTANIE DECYDENTOM

Młodzieżowa Rada Miasta Świnoujście zaprasza młodzież i i nie tylko, na debatę polityczną pt. "Pierwszy Młodzieżowy Stragan Polityczny". Odbędzie się ona na sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury dnia 27.02.2013 r. w godzinach od 11:00-13:00. Politycy którzy przybędą na debatę będą musieli "wyłożyć" na swoim straganie wszytko to, co mają młodzieży Świnoujścia i regionu do zaoferowania.


Idea, która przyświeca temu spotkaniu to umożliwienie młodzieży zapoznania się z planami rozwoju ich miasta i regionu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości i perspektyw dla młodych ludzi jakie przewidują zrealizować poszczególne partie polityczne działające w ich regionie. Gościom debaty będzie można zadać także własne, nurtujące pytania. Młodzieżowa Rada Miasta Świnoujście utworzyła w tym celu specjalną skrzynkę email gdzie mieszkańcy mogą nadsyłać pytania które zostaną użyte podczas "Pierwszego Młodzieżowego Straganu Politycznego". Pytania można wysyłać pod adres stragan.msp@gmail.com. ZAPROSZENI GOŚCIE:
    ANDRZEJ PIĄTAK - POSEŁ NA SEJM RP EWA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA- POSEŁ NA SEJM RP GRZEGORZ NAPIERALSKI - POSEŁ NA SEJM RP JOACHIM BRUDZIŃSKI - POSEŁ NA SEJM RP ANDRZEJ MROZEK - RADNY RADY MIASTA ŚWINOUJŚCIE JOANNA AGATOWSKA - WICEPREZYDENT MIASTA ŚWINOUJŚCIE ZBIGNIEW POMIECZYŃSKI
Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy. Dołącz do wydarzenia na facebooku - KLIKNIJ TU
stopka strony