News -

Opublikowane przez
Stowarzyszenie IMPULS

Kierunek Europa: Eurodesk Częstochowa

W najnowszym odcinku podcastu Kierunek Europa Asia i Karolina z częstochowskiego Stowarzyszenia Impuls zdają relację ze swoich działań oraz opowiadają o tym, jak to się stało, że ich organizacja dołączyła do sieci Eurodesk. Zapraszamy do słuchania! 


Jesteście ciekawi/e jak działa i czym zajmuje się Regionalny Punkt Eurodesk Polska? Posłuchajcie podcastu o Eurodesk Częstochowa! 

W najnowszym odcinku podcastu Europe Direct Śląskie “Kierunek Europa” Marta Zwolińska rozmawia z Joanną Laskowską i Karoliną Kurek-Hauzer. Dziewczyny opowiadają m.in. o tym, skąd pomysł by ich Stowarzyszenie Impuls dołączyło do sieci Eurodesk. 

Z odcinka dowiecie się też, co robi Eurodesk Częstochowa, dla jakich odbiorców działa i jakie działania w Częstochowie spotykają się z największym zainteresowaniem mieszkańców. Rozmówczynie zapraszają też do zapoznania się z inicjatywą #DiscoverEU (nabór trwa do 29 marca 2023 roku). 

Podcastu możecie posłuchać tutaj.

Koniecznie zajrzyjcie też na Facebooka Impuls - Punkt Regionalny Eurodesk Częstochowa oraz na konto organizacji na Instagramie! 

#EuropeDirect    #KierunekEuropa    #Podcast    #EurodeskCzęstochowa

stopka strony