Podziel się swoją historią, zostań ambasadorem Eurodesk Polska

Skorzystałeś z usług Eurodesk Polska? Wyjechałaś na studia, wolontariat, zdobyłeś grant, zrealizowałaś projekt dzięki informacji udzielonej przez Eurodesk? Opowiedz nam o tym. Być może zostaniesz bohaterem naszego spotu promocyjnego.


Kogo szukamy

Poszukujemy osób i organizacji, które skorzystały z jakiejkolwiek formy działalności informacyjnej Eurodesk Polska. Zadały pytanie, znalazły informacje na naszej stronie internetowej, Facebooku, newsletterze, wzięły udział w eurodeskowych warsztatach lub lekcjach, przeczytały naszą publikację, otrzymały ulotkę, uczestniczyły w wydarzeniu organizowanym przez punkt informacyjny Eurodesk Polska

Nieważne, z jakiej formy działalności Eurodesku skorzystałeś/aś, ważne że przyniosła Ci ona wymierne korzyści – dzięki niej wyjechałeś/aś za granicę, zdobyłeś/aś fundusze, zrealizowałeś/aś projekt. A jeśli „dobra zmiana”, która ma miejsce w Twoim życiu osobistym lub zawodowym ciągle trwa (studiujesz, jesteś na wolontariacie za granicą, piszesz wniosek, realizujesz projekt, etc) – tym lepiej. Właśnie takich osób poszukujemy najbardziej. Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Jak wykorzystamy Twoją historię

Autorzy najciekawszych historii zostaną bohaterami filmów promocyjnych Eurodesk Polska. Z pozostałymi przeprowadzimy krótki wywiad lub poprosimy o napisanie tekstu, który opublikujemy na stronie Eurodesku, Europejskim Portalu Młodzieżowym lub wykorzystamy w materiałach promocyjnych. Ponadto wszystkie osoby, których historie wykorzystamy, otrzymają gadżety Eurodesk Polska.  

Krótki opis swojej historii (do 1000 znaków) przesyłajcie na adres w.pater@eurodesk.pl. Jeśli będzie to to, czego szukamy, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i powiemy Ci, co dalej.

Wawrzyniec Pater
Koordynator Sieci Eurodesk Polska

stopka strony