News -

Pojedź z wizytą, wróć z wiedzą

Zajmujesz się edukacją? Chcesz poszerzyć swą wiedzę? Weź udział w wizytach studyjnych! Termin przyjmowania wniosków mija już 28 marca!


Zajmujesz się edukacją? Chcesz poszerzyć swą wiedzę? Weź udział w wizytach studyjnych! Pierwszy termin przyjmowania wniosków mija już 28 marca!

Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego (CEDEFOP) ogłosiło nabór wniosków o udział w programie wizyt studyjnych, organizowanych w okresie od września 2013 do czerwca 2014 r. Uczestnicy będą mogli wyjechać do innego kraju na od trzech do pięciu dni, by przyjrzeć się wybranym aspektom nauczania przez całe życie.

Oferta skierowana jest do specjalistów zajmujących się edukacją i kształceniem zawodowym oraz do decydentów mających wpływ na system nauczania. Grupy wyjeżdżające na wizyty studyjne składają się zwykle z 10-15 osób pochodzących z 7-10 różnych krajów UE.

Pierwsza runda aplikacyjna (na wizyty organizowane od września 2013 r. do lutego 2014 r.) potrwa do 28 marca. Druga (wyjazdy w terminie od marca do czerwca 2014 r.) zakończy się 15 października 2013 r.

Szczegółowe informacje na stronie:
http://studyvisits.cedefop.europa.eu