News -

Poleć scholaris.pl

Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli „Polecam Scholaris.pl”. Zadanie jest proste – wystarczy polecić portal jak największej liczbie nauczycieli.


Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli „Polecam Scholaris.pl”. Zadanie jest proste – wystarczy zachęcić do zarejestrowania się na portalu jak największą liczbę nauczycieli.

Zadanie konkursowe polega na poleceniu portalu Scholaris nauczycielom, którzy nie byli wcześniej zarejestrowani w serwisie. Za każde polecenie, które doprowadzi do rejestracji na portalu nowego użytkownika, uczestnik konkursu otrzyma 1 punkt. Zwycięzcą zostanie nauczyciel, który uzyska największą liczbę punktów i jest zarejestrowanym użytkownikiem Scholaris.pl.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.podajdalej.scholaris.pl i wypełnić formularz konkursowy. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 października 2013 r.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest tablet firmy Apple, program edukacyjny oraz tablica multimedialna dla szkoły, w której pracuje. Dodatkowo 160 nauczycieli, którzy jako pierwsi po otrzymaniu polecenia zarejestrują się na portalu, wygra pamięci USB 4GB.

Portal wiedzy dla nauczycieli Scholaris zawiera ponad 26 tysięcy bezpłatnych zasobów edukacyjnych, które mogą być wykorzystane do przygotowania nowoczesnych lekcji ze wszystkich przedmiotów nowej podstawy programowej. Są to gotowe, sprawdzone scenariusze zajęć, prezentacje, filmy, grafiki i wiele innych. Jest skierowany do nauczycieli wszystkich etapów edukacji (od przedszkola do szkół ponadgimnazjalnych), ale także do uczniów, którzy w ciekawy sposób chcą pogłębiać swoją wiedzę.

Dodatkowe informacje:
www.podajdalej.scholaris.pl
stopka strony