News -

Propozycja dla bibliotekarzy

Organizowałaś już Żywą Bibliotekę w swoim mieście? Chcesz wymienić się doświadczeniem z innymi organizatorami i poszukać inspiracji? Stowarzyszenie Diversja zaprasza na seminarium „Budowanie sieci Żywych Bibliotek w Polsce”
Spotkanie odbędzie się w dniach 11-15 czerwca 2014 r. we Wrocławiu. Do udziału w nim organizatorzy zapraszają edukatorki/edukatorów, pracowników organizacji pozarządowych i pracowników socjalnych, bibliotekarki i bibliotekarzy, liderki i liderów młodzieżowych oraz nauczycielki i nauczycieli. 70 proc. miejsc przeznaczonych jest dla osób, które już pracowały metodą Żywej Biblioteki.

W programie seminarium jest wymiana doświadczeń organizatorów Żywej Biblioteki z różnych miast, szkolenia dotyczące budowania partnerstw z władzami lokalnymi, zajęcia dotyczące praw człowieka i problemu dyskryminacji oraz przygotowanie i realizacja otwartej Żywej Biblioteki we Wrocławiu (13-14 czerwca 2014 r.). Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ronni Abergel, twórca metody Żywej Biblioteki z Human Library Organization. Opłata za uczestnictwo wynosi 20 euro.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 maja 2014 r.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy:
www.zywabiblioteka.pl
stopka strony