News -

Publikuj z Eurodesk Polska!

Wysyłasz wolontariuszy za granicę? Szukasz uczestników do projektów? Poszukujesz stażystów lub uczestników szkoleń? Opublikuj swoją informację na nowej stronie Eurodesk Polska, a trafi ona do tysięcy młodych ludzi w Polsce.


Dlaczego jeszcze warto publikować na naszej stronie? Eurodesk Polska to jedna z bardziej rozpoznawalnych sieci informacyjnych w Polsce. Publikując ofertę zwiększasz jej wiarygodność i masz pewność, że trafiasz do jednej z następujących grup odbiorców: młodych ludzi poszukujących możliwości rozwoju, beneficjentów projektów krajowych i międzynarodowych, organizacji młodzieżowych i instytucji działających na rzecz młodzieży. Najciekawsze oferty będą promowane na stronie głównej eurodesk.pl, w newsletterach i w mediach społecznościowych. Dodatkowo organizacje publikujące najwięcej otrzymają gadżety i dostęp do internetowych narzędzi opracowanych przez Krajowe Biuro  Eurodesk Polska. 

Oferty i ogłoszenia publikowane na eurodesk.pl powinny mieć charakter niekomercyjny. Możesz je publikować bezpłatnie, ale wcześniej musisz się zarejestrować – cała procedur trwa kilka minut. Po weryfikacji Twoja organizacja otrzyma dostęp do „Strefy publikatorów” i będzie mogła zamieszczać dowolną ilość ofert.

Kto może publikować na naszej stronie? W pierwszej kolejności organizacje i instytucje szukające – także na ostatnią chwilę! – wolontariuszy, stażystów, uczestników do krajowych i międzynarodowych projektów, szkoleń, wydarzeń. Do współpracy zapraszamy też podmioty komercyjne (np. oferujące staże dla młodzieży).   

Szczegółowe informacje o współpracy i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Eurodesk Polska

#publikuj    #ogłoszenia    #oferty    #strefa    #publikatorów    #eurodesk    #projekty    #wolontariat    #wydarzenia    #szkolenia    #staże

stopka strony