News -

Studenci do dzieła

Chciałbyś powstrzymać zmiany klimatu? Teraz możesz w tym pomóc – złap kamerę i nakręć 30-sekundowe przesłanie na temat globalnego ocieplenia.


Chciałbyś powstrzymać zmiany klimatu? Teraz możesz w tym pomóc – złap kamerę i nakręć 30-sekundowe przesłanie na temat globalnego ocieplenia. Weź udział w konkursie iChange.

Filmy powinny podnosić świadomość skutków zmian klimatycznych, promować działania zapobiegawcze oraz proponować nowe rozwiązania i inspirować do podejmowania wyzwań. W konkursie mogą wziąć udział studenci w wieku od 18 do 35 lat, indywidualnie lub w grupach (maksymalnie 5-osobowych).

Zgłaszane prace muszą być oryginalne, pomysłowe i interesujące dla szerokiego, zróżnicowanego grona odbiorców. Narracja może być prowadzona w dowolnym języku, konieczne są jednak napisy po angielsku lub francusku.

Główna nagroda w konkursie iChange to stypendium o wartości 5 tys. euro. Czworo pozostałych finalistów otrzyma po 2 tys. euro oraz wyjedzie w maju do Mediolanu na International GrandPrix Advertising Strategies.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja 2013 r.

Więcej szczegółowych informacji w aplikacji na Facebooku:
https://apps.facebook.com/ichangecontest/rules
stopka strony