News -

Studia na Wyspach - prostsze niż myślisz!

Marzysz o studiach biznesowych, prawniczych lub psychologii w Londynie? Sprawdź swoje szanse - przyjdź na Dzień Otwarty BPP University.


Uczestnicy spotkania poznają zalety BPP University, spotkają się z wykładowcami i wezmą udział w ciekawych prezentacjach. Przedstawiciele brytyjskiej uczelni opowiedzą, jak aplikować na studia oraz jak je sfinansować.

Wśród prelegentów będą m.in. dr Sally-Ann Burnett - dyrektor programowy na Wydziale Biznesu BPP University; dr Karyofyllis (Lakis) Zervoulis – wykładowca psychologii, członek brytyjskiego stowarzyszenia psychologicznego; Poppy Collinson, pracująca na BPP University jako Regional Commercial Head (Europe & Central Asia) oraz Katarzyna Misiak, przedstawicielka BPP University w Polsce.

Uwaga - osoby spełniające kryteria przyjęcia na studia, które w trakcie dnia otwartego wypełnią formularz zainteresowania, mają zagwarantowane stypendium!

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia br. w godz. 16:00-20:00 w przedstawicielstwie BPP University w Warszawie (ul. Chmielna 134, 5 piętro). Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie BPP University.

stopka strony